התהפך מימין לשמאול???

• פותח הנושא IE
  • פורסם בתאריך

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מה עושים פתאום רוב החלונות שאני פותח הכפתורים של סגירה עברו מצד ימין לשמאול אני לא עשיתי כלום אני לא יודע מלה זה וזה מאוד מפריע לי

upload_2018-6-16_22-47-42.png

מה אני יכול לעשות???

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מה שאתה מפנה אותי לשם סגור בנטפרי מה עוד יש להציע??

bris

משתמש סופר מקצוען
מגירסה 67 של הכרום הם שינו את מיקום הכפתורים , לצד שמאל כמו בגירסאות הבינלאומיות

אני מניח שאם יבקשו מהם מספיק הם אולי יחזירו את זה בגירסה הבאה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא פתרון -

אבל אם אתה רוצה לצאת אתה יכול ללחוץ פעמיים על המקום הריק עכשיו - איפה שהיה פעם האיקס - ואז זה יסגור לך את החלון - אפילו שאין שם איקס!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לא פתרון -

אבל אם אתה רוצה לצאת אתה יכול ללחוץ פעמיים על המקום הריק עכשיו - איפה שהיה פעם האיקס - ואז זה יסגור לך את החלון - אפילו שאין שם איקס!
לא הצלחתי להפוך חזרה ואשמח גם לתרון
זה קשה להתרגל גם אם לסגור נצליח בצד ימין עדין ה"מזער" נשאר שם וכל החלוניות נהפכו

IE

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אם רק בכרום הייתי שותק אבל זה גם בעוד הרבה תוכנות כמו ווארד, ועוד כמה תוכנות האם זה גם קשור לגירסה של כרום??

חיה.

משתמש מקצוען
לי גם יש את הגרסה הזו -
גרסה 67.0.3396.87 (גירסה רשמית) (64 סיביות).

מותקן על מחשב חדש מהשנה.

עד יום שישי האיקס של הסגירה היה בצד ימין, ופתאום מהיום בבוקר השתנה, וזה ממש מעצבן.
זה מוזר, כי המחשב לא ביצע איזה עדכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה