דרוש מידע התבשיל שבתחתית הסיר נשרף!

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש לי סיר גדול של חברה טובה ומוכרת מאד
שבכל פעם שאני מבשלת משהו שדורש בישול ארוך כמו-צלי,מרק וכ'ו
הסיר פשוט בולע אל קרבו את תחתית המאכל וכך נשאר בתחתית הסיר אוכל שרוף.
אז הוספתי מים בבישול,הרתחתי עם אבקת כביסה ושפשפתי עם סקוצ'ים מיועדים לסירים עקשניים ו..ו...
ודיי!!
נמאס לי להכין אוכל שאחר כך צריך להאבק עם הסיר!!
למישהי יש פיתרון??

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
יש כזה תחתית לסיר שמונע את מה שתיארת
וכן לפעמים יש מאכלים רגישים יותר שצריך לבדוק אותם מידי פעם אם יש מספיק נוזלים, במיוחד צלי.

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאכלים כאלו שדורשים בישול ארוך - חייבים על אש קטנה
עם אש גדולה מיד נתפס למטה על החלק התחתון

גיטי א.

משתמש מקצוען
גם לי יש סיר כזה ששורף המון (גם מחברה טובה ומוכרת)
פשוט לא משתמשת איתו לבישול ארוך
זה לא קשור לתבשיל או לאש, עם סירים אחרים לא נשרף רק איתו

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
יש לי סיר גדול של חברה טובה ומוכרת מאד
שבכל פעם שאני מבשלת משהו שדורש בישול ארוך כמו-צלי,מרק וכ'ו
הסיר פשוט בולע אל קרבו את תחתית המאכל וכך נשאר בתחתית הסיר אוכל שרוף.
אז הוספתי מים בבישול,הרתחתי עם אבקת כביסה ושפשפתי עם סקוצ'ים מיועדים לסירים עקשניים ו..ו...
ודיי!!
נמאס לי להכין אוכל שאחר כך צריך להאבק עם הסיר!!
למישהי יש פיתרון??
להחליף סיר
אני כבר לא יודעת מה זה לשרוף מאכלים...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אצלי זה סיר שמשמש אותי כבר כמה שנים טובות [8]
ואני נאלצת משך כל הבישול לערבב עם כף
אחרת קורה לי בדיוק ככה
ועזבי את הניקיון- זה עושה ריח רע לאוכל :(
טוב כנראה עבר זמנו
שלך חדש???

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אצלי זה סיר שמשמש אותי כבר כמה שנים טובות [8]
ואני נאלצת משך כל הבישול לערבב עם כף
אחרת קורה לי בדיוק ככה
ועזבי את הניקיון- זה עושה ריח רע לאוכל :(
טוב כנראה עבר זמנו
שלך חדש???
שלי חדש יחסית
כמעט שנתיים בשימוש זה נקרא?
לא מבשלת בזה הרבה-לכמויות גדולות בעיקר.

bnoya

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה על הסירים של הנון סטיק- זה סירים עם ציפוי לא דביק(לי אישית יש של פוד אפיל, מאז שגיליתי אותם פשוט זרקתי את כל הישנים ועברתי אליהם) האוכל יוצא מעולה, לא נדבק. אם כן נדבק (לדוגמא בסיר של הטשולנט בשבת) שפשוף קל עם סקוצ' והכל הלכלוך יוצא בקלות

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
גם אני ממליצה על הסירים של הנון סטיק- זה סירים עם ציפוי לא דביק(לי אישית יש של פוד אפיל, מאז שגיליתי אותם פשוט זרקתי את כל הישנים ועברתי אליהם) האוכל יוצא מעולה, לא נדבק. אם כן נדבק (לדוגמא בסיר של הטשולנט בשבת) שפשוף קל עם סקוצ' והכל הלכלוך יוצא בקלות
איך הניקוי של המכסה של הטשולנט?
נכנס שומן קשה בתוך המסגרת?

פישל שלום

משתמש פעיל
לא הבנתי אתם משתמשים עם נון סטיק או פוד אפיל

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זה הסירים שהרב לנדא היה נגד השימוש בהם
כי בתהליך הייצור יש שומן לא כשר שעוזר ללכלוך לא להדבק לסיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה