דרוש מידע השקעה בחו"ל בסכום קטן,

מצב
הנושא נעול.

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אין בעיה, רח' ר' עקיבא 25 ביתר עילית.
אגיע הביתה ב4.30, את יכולה להכנס קודם הביתה (המפתח מתחת לשטיח).
בחדר שינה תחת המזרון השמאלי יש כ100000 שח, את יכולה לקחת, לא צריכה לחכות שיגיע לפח

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אין בעיה, רח' ר' עקיבא 25 ביתר עילית.
אגיע הביתה ב4.30, את יכולה להכנס קודם הביתה (המפתח מתחת לשטיח).
בחדר שינה תחת המזרון השמאלי יש כ100000 שח, את יכולה לקחת, לא צריכה לחכות שיגיע לפח

אפשר לשלוח שליח ?

A052

משתמש סופר מקצוען
אולי הובנתי לא טוב.

כוונתי הייתה שאפשר לזרוק את הכסף ישר לפח, ואין צורך "להשקיע" אותו בחו"ל כדי שהוא ייעלם מן העולם.
כי כבר אמר אדם חכם, ש99% מהעוסקים בהשקעות חו"ל הם רמאים שעושים שם רע על השאר...

ועל זה הוספתי שאם כבר זורקים עדיף שאני אדע איפה...

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כבר אמרו חז"ל (לא זוכרת ציטוט מדויק) שהרוצה שנכסיו יצליחו -ידאג שיהיו קרובים אליו.
גם בברכת האורח אנו מברכים "שיהיו נכסיהם ונכסינו מוצלחים וקרובים לעיר" והא בהא תליא.
נסי לתאר לעצמך שקנית לך אי באיים הקנריים ובלילה אפל אחד נגמרה שם נורת חשמל בבית השמאלי שברחוב הראשי, איך תשיגי עכשיו טיסה (בעדיפות לקונקשן - שיהיה זול...) כדי להסדיר את הבעיה בדחיפות המתבקשת?

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
תודה רבה, באמת מכל הלב.
הסיבה שחשבתי על כזה כיוון זה בגלל הריבית
ולא ידעתי אם זה מחשבה נכונה או לא.
קבלתי תשובה.
באמת תודה

חושב מחדש

משתמש מקצוען
נושא השקעות בחו''ל - הוא לא שקר ולא הונאה...
כמו שאפשר להשקיע בישראל, אפשר להשקיע בחו''ל....
ויש מדינות שיותר נחמד ונוח, ויש מדינות שהרבה פחות.

הבעייתיות מתחילה בכך שכדי לדעת היכן להשקיע, ובמה להשקיע, יש צורך להיות תושב המקום. וכן מקצוען.

ומעבר לכך - אף אחד לא מחפש לקנות דירה, שמניבה אחוזים כמו שניתן להשיג בישראל, כל הרעיון הוא למצוא אזור מתפתח, ואת זה אפילו המקומיים לא יודעים.

כאשר מגיעים למשקיע ישראלי [או בכל מקום אחר] נותנים לו מידע חצוי, ואפשר לומר בחלק מן המקרים אף שיקרי..... ובוודאי שגם המגזר החרדי ממשיך ליפול באותם בורות...

אבל עדיין אפשר להרוויח בחו''ל :)

• תודה
Reactions: srp

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
אפשר דרכי באישי.
גילוי נאות: מישהו שאני מושקע אצלו שלוש שנים ב 12% שנתי, ואני מקבל עמלה.
זו חברה שעובדת בקטן. קיימים כבר כעשר שנים.

כמובן, תבדקו קודם על האנשים, החברה הכל.

A052

משתמש סופר מקצוען
אפשר דרכי באישי.
גילוי נאות: מישהו שאני מושקע אצלו שלוש שנים ב 12% שנתי, ואני מקבל עמלה.
זו חברה שעובדת בקטן. קיימים כבר כעשר שנים.

כמובן, תבדקו קודם על האנשים, החברה הכל.
זה בערך מה שקיבלו אצל מיידוף...
זה לא יכול להיות נכון, כי אם זה היה נכון, ביל גייטס וורן באפט היו משקיעים שם כמה מליארדים!

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
זה בערך מה שקיבלו אצל מיידוף...
זה לא יכול להיות נכון, כי אם זה היה נכון, ביל גייטס וורן באפט היו משקיעים שם כמה מליארדים!

בסכומים גדולים זה בלתי אפשרי. בהשקעות נדל"ן קטנות אפשר.
בכל מקרה זה קרוב משפחתי בדרגה ראשונה. והוא ימכור את מכנסיו לפני שיפשוט את הרגל.
וכן, בכל השקעה יש סיכון.

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
בסכומים גדולים זה בלתי אפשרי. בהשקעות נדל"ן קטנות אפשר.
בכל מקרה זה קרוב משפחתי בדרגה ראשונה. והוא ימכור את מכנסיו לפני שיפשוט את הרגל.
וכן, בכל השקעה יש סיכון.

1. הכל אפשרי, אנשים עשו בנדל"ן בישראל מעל 12% ממוצע בשנים האחרונות, גם בסכומים גדולים מאוד,
2. זה שהוא קרוב משפחה זה רק גורע, כי במידה ויקרה משהו לא יהיה לכם נעים לטרטר אותו או לרוץ לבית דין/משפט
3. גם אם הוא ימכור את מכנסיו זה לא יעזור מדי הרבה
4. בכל אופן תמיד עדיף לברר היטב ולהתייעץ עם מומחה בתחום לפני כל השקעה

בהצלחה

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
1. הכל אפשרי, אנשים עשו בנדל"ן בישראל מעל 12% ממוצע בשנים האחרונות, גם בסכומים גדולים מאוד,
2. זה שהוא קרוב משפחה זה רק גורע, כי במידה ויקרה משהו לא יהיה לכם נעים לטרטר אותו או לרוץ לבית דין/משפט
3. גם אם הוא ימכור את מכנסיו זה לא יעזור מדי הרבה
4. בכל אופן תמיד עדיף לברר היטב ולהתייעץ עם מומחה בתחום לפני כל השקעה

בהצלחה
הכל נכון. כמובן שעשיתי בדיקות ללא ידיעתו והמסמכים חתומים ע"י עו"ד שאני הבאתי.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אנחנו נבהלים מהשקעות בחו"ל בגלל סיפורים של הונאות. בהחלט אפשר ךהשקיע בחו"ל בדיוק כמו שאנחני משקיעים בארץ.
אבל חייבים חייבים חייבים להכיר היטב היטב את מקום ההשקעה, כולל הכרות אישית עם מתגוררים במקום, ולהתייעץ עם מומחי נדל"ן משם שאתה פונה אליהם, ולא הם פונים אליך, ולהכיר את השפה והחוקים המקומיים.
בדיוק כמו בארץ אני לא עשקיע בדימונה כי אני יודעת מקרוב שצעירים בורחים משם לתל אביב, ואננ לא ישקיע בדרום תל אביב כי גרים שם כל מיני.
אבל למישהו מחו"ל אפשר לספר סיפורים כי הוא ממילא לא מכיר את המקום.

מכירה אישית מישהו ישראלי שכבר 30 שנה משקיע בחו"ל ועשה מיליונים באמת!
אבל זה כולל להיות שם הרבה, להכיר היטב את המתווכים והמקום.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ראיתי שמפרסמים מכירת יחידות נופש באומן להשקעה
זה נשמע הגיוני, אבל אין לי מושג מה זה ואם זה משתלם
אולי שם אפשר יותר לקבל אינפורמציה מאשר באיזו מדינה נידחת בארה"ב...

אבל בכללי,
סיפר לי מישהו שקנה נכס בארץ לפני 15 שנים ב-200,000
ובאותו סכום קנה גם נכס בשוויץ.

את הסכום בארץ הוא הגדיל ב-150%בגלל התייקרות הנכס והשכירות שקיבל ומכר אותו ב-500,000
ובשוייץ הוא יצא מהנכס בפחות כסף ממה שהוא קנה בגלל ירידת ערך המטבע ומיסים מטורפים.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה