השעון של מייקרוסופט לא מדויק?

• פותח הנושא yyff
  • פורסם בתאריך

yyff

משתמש פעיל
במחשב בלי חיבור בכלל לרשת האינטרנט השעון לא מתעדכן באופן אוטומטי, ומתברר שכל תקופה שיש איזשהו שינוי של דקה. [מישהו אמר לי שאכן בתוכנה של מייקרוסופט השעון לא כ"כ מדויק ללא עידכון מהאינטרנט, והם מתבססים על זה שבחיבור לרשת יש עידכון אוטומטי]
יש איזה תוכנה או משהו אחר שיכול לגרום לשעון של המחשב להיות מדויק?
זה דחוף לי מאוד לצורך זיכוי הרבים במחשב שאין יכולת לעדכן בו את השעון, וכל כמה חודשים יש סטיה משמעותית בין השעה האמיתית לשעה של המחשב.

תודה רבה

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא כ"ה הגיוני לי שיש סטייה במערכת עצמה
אולי הבעיה בבטרייה שעל הלוח אם?

yyff

משתמש פעיל
בדקתי את זה בכמה מחשבים, ובכולם יש את הסטיה הזאת.
אשמח לשמוע ממישהו שלא חיבר את המחשב לרשת כמה חודשים ולא היה לו שום סטיה. [הבעיה שגולשי פרוג מחוברים, אבל אולי יש למישהו עוד מחשב].

• תודה
Reactions: aeb

yyff

משתמש פעיל
יש למישהו מידע?
זה חשוב מאוד לזיכוי הרבים

yyff

משתמש פעיל
אני עם ווינדוס 8.
אבל מעניין מה שאתה כותב. בטוח שלא היה שום חיבור למשך שנה, לא היה שום שינוי בשעון?!

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני עם ווינדוס 8.
אבל מעניין מה שאתה כותב. בטוח שלא היה שום חיבור למשך שנה, לא היה שום שינוי בשעון?!
לא היה מחובר לרשת בוודאות.
לא היה שינוי זמן, אני בטוח כמעט ב100%. בודק שוב עם האחראי המקומי ליתר בטחון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה