דרוש מידע השלמה לתואר בחינוך בפתוחה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היי,
אני רוצה לעשות תואר ראשון ע"מ להמשיך לתואר שני בטיפול באומנויות, יש לי תעודת הוראה וחשבתי להשלים אותה לתואר בחינוך באוניברסיטה הפתוחה.
(להשלים לתואר במבחר או משהו דומה לא מתאים לי מבחינת השעות...)

הם אמורים לחזור אלי לפרטים, אבל אשמח גם לעזרתכם,
מישהו/י מכיר/ה את התהליך הזה?

יודעים אם בכלל יש כזאת אפשרות?
תודה

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
היי,
אני רוצה לעשות תואר ראשון ע"מ להמשיך לתואר שני בטיפול באומנויות, יש לי תעודת הוראה וחשבתי להשלים אותה לתואר בחינוך באוניברסיטה הפתוחה.
(להשלים לתואר במבחר או משהו דומה לא מתאים לי מבחינת השעות...)

הם אמורים לחזור אלי לפרטים, אבל אשמח גם לעזרתכם,
מישהו/י מכיר/ה את התהליך הזה?

יודעים אם בכלל יש כזאת אפשרות?
תודה
זה הדרך הכי קשה, ארוכה ומייגעת לעשות תואר בחינוך. למה לך?
תשלימי בנוות ישראל, מכללת חולון, הרצוג, תלפיות, לוינסקי, בית וגן... יש כל כך הרבה אפשרויות יותר קלות מזה. חלקן משלבות למידה בזום.

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה הדרך הכי קשה, ארוכה ומייגעת לעשות תואר בחינוך. למה לך?
תשלימי בנוות ישראל, מכללת חולון, הרצוג, תלפיות, לוינסקי, בית וגן... יש כל כך הרבה אפשרויות יותר קלות מזה. חלקן משלבות למידה בזום.
היי תודה על התגובה.
תוכלו לפרט למה הלימודים יותר מסובכים? הם פותרים מקצת קורסים? פשוט אני לא יכולה ללמוד בבוקר, לכן מעדיפה ללמוד כמה פעמים בערב, ומעדיפה ג"כ היברידי, לכן יותר מתאים לי.
את מכירה אולי מסגרת אחרת שניתן ללמוד כמה ערבים עדיף היברידי במקום יום מלא?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
היי תודה על התגובה.
תוכלו לפרט למה הלימודים יותר מסובכים? הם פותרים מקצת קורסים? פשוט אני לא יכולה ללמוד בבוקר, לכן מעדיפה ללמוד כמה פעמים בערב, ומעדיפה ג"כ היברידי, לכן יותר מתאים לי.
את מכירה אולי מסגרת אחרת שניתן ללמוד כמה ערבים עדיף היברידי במקום יום מלא?
היי
הלימודים באופ מאד קשים, מאד דורשים. המון עבודות ומבחנים מורכבים עם המון חומר. זה פשוט לא שווה את זה ביחס לדרישות של המכללות החרדיות לחינוך.
שמים וארץ.
בטוחה שיש מספיק אפשרויות שהן לא בוקר.
כתבתי לך רשימה די מכובדת של מכללות...
תעשי סקר שוק בכולן.

שיבוא

משתמש פעיל
אני בטוחה שיש אלפי נשים כמוך שלא יכולות ללמוד בבוקר
וברור שיש מוסדות שנותנים לזה מענה
כמו שכתבו לך הלימודים באופ לא פשוטים
אגב- גם לא קצרים. בהשוואה למקומות שמתאימים את עצמם לנשים עם תעודת הוראה ושם את יכולה לגמור תוך שנה בערך.

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היי
הלימודים באופ מאד קשים, מאד דורשים. המון עבודות ומבחנים מורכבים עם המון חומר. זה פשוט לא שווה את זה ביחס לדרישות של המכללות החרדיות לחינוך.
שמים וארץ.
בטוחה שיש מספיק אפשרויות שהן לא בוקר.
כתבתי לך רשימה די מכובדת של מכללות...
תעשי סקר שוק בכולן.

אני בטוחה שיש אלפי נשים כמוך שלא יכולות ללמוד בבוקר
וברור שיש מוסדות שנותנים לזה מענה
כמו שכתבו לך הלימודים באופ לא פשוטים
אגב- גם לא קצרים. בהשוואה למקומות שמתאימים את עצמם לנשים עם תעודת הוראה ושם את יכולה לגמור תוך שנה בערך.
תודה על התגובות שלכן!
ממש עזרתן לי.. אבדוק את המכללות האחרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה