השלמה לתואר באונברסיטה הפתוחה-דרוש מידע.

efrat1234567890

משתמש חדש
היי,
אני כרגע סיימתי שנתיים למידה של תכנות תעודה של מה"ט.
כרגע אני חושבת להשלים לתואר דרך האו"פ,אבל נורא מתלבטת כי אין לי כ"כ אנשים שאני מכירה שעשו את זה בשביל לשאול אותם
אשמח מאוד אם מישהי יודעת איך הלימודים מבחינת הרמה וכן מבחינה דתית.
וכן כל מידע שאתן יודעות
אשמח מאוד

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תלוי מה המטרה שלך, מה הרקע, וכמה את מוכנה להשקיע
באופן כללי הלימודים הם מאוד תאורטיים. כלומר, זה לא בהכרח יתרום לך הרבה בעבודה בפועל
דבר שני, צריך המון השקעה (לאורך כמה שנים. אם תשקיעי בזה את כל היום, תגמרי תוך 3 שנים או פחות. אבל בדרך כלל זה הרבה יותר).
אז אם את אוהבת את זה, רוצה למצוא משרה שקשורה לתחומים מאוד מעמיקים, ואולי רוצה אף לעשות תואר שני - זה משהו אחד.
אבל אם בסוף את חושבת שתעבדי באנגולר - אז ממש חבל על הזמן.

אני חושב שיש הרבה שלא יסכימו אתי. לכן ממש כדאי לך לשמוע כמה שיותר דעות.

מבחינה דתית, לדעתי זה לא כל כך רלוונטי. הלימודים הם מהבית. אין שום קורס (במדמ״ח) שקשור איך שהוא לדת. מה שכן, אם אין לך בינתיים וואצאפ, יהיה לך פיתוי עצום להתחבר, כי זו הערוץ העיקרי של התקשורת בין הסטודנטים. אז זה בהחלט יכול לקלקל אותך :)

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
היי,
אני כרגע סיימתי שנתיים למידה של תכנות תעודה של מה"ט.
כרגע אני חושבת להשלים לתואר דרך האו"פ,אבל נורא מתלבטת כי אין לי כ"כ אנשים שאני מכירה שעשו את זה בשביל לשאול אותם
אשמח מאוד אם מישהי יודעת איך הלימודים מבחינת הרמה וכן מבחינה דתית.
וכן כל מידע שאתן יודעות
אשמח מאוד
עשיתי מסלול דומה.

ולשאלות שלך - מבחינת רמה - הלימודים באו"פ קשים! זה לא לימודים שמכירים בסמינר. זה קורסים מתמטיים ותיאורטיים לא קלים! בפרט למי שלומד אותם לבד.
היום יש גם קבוצות שלומדות כקבוצה סגורה באו"פ - בירושלים יש את בית ברכה ואת דעת, לא יודעת על ערים אחרות.
אישית אני כן מעדיפה ללמוד לבד.
מבחינה דתית - לא נתקלתי בשום בעיה... אני לומדת בבית מספרים או משיעורי זום (שאחר כך מועלים לאתר - הם חסומים בנטפרי, שימי לב. אני באתרוג ופתוח לי)
המבחנים הם כן מעורבים, יושבים בחדר עם נבחנים (ואין שום אינטרקציה). לבית ברכה אני יודעת שיש כיתה נפרדת.

אשמח לענות לך על כל שאלה כאן או במייל i.am.in.prog בג'ימייל.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מבחינה דתית, לדעתי זה לא כל כך רלוונטי. הלימודים הם מהבית. אין שום קורס (במדמ״ח) שקשור איך שהוא לדת. מה שכן, אם אין לך בינתיים וואצאפ, יהיה לך פיתוי עצום להתחבר, כי זו הערוץ העיקרי של התקשורת בין הסטודנטים. אז זה בהחלט יכול לקלקל אותך :)
לי זה מעולם לא היווה פיתוי...
אולי כי תמיד למדתי עם עוד מישהי אחת לפחות שהתייעצנו אחת עם השניה.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
באוטובוס אני יכולה לבחור ליד מי לשבת. במבחן לא.
לי לא יצא עדיין אף פעם לשבת באוטובוס ליד גבר.
נראה לך שיושיבו אותך במבחן ליד מישהו? (אולי הוא עוד יעתיק ממך...)
יש שלחן נפרד לכל אחת ואחד

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
דבר שני, צריך המון השקעה (לאורך כמה שנים. אם תשקיעי בזה את כל היום, תגמרי תוך 3 שנים או פחות. אבל בדרך כלל זה הרבה יותר).
לא השקעתי בזה את כל היום, ממש לא.
גמרתי תוך שלוש וחצי שנים במקביל לעבודה במשרה מלאה (לתעודת מהט יש הכרה של 36 נקודות זכות עבור תואר במדעים עם דגש על מדמ"ח).
הכי חשוב זה מישהו לעשות איתו - עשיתי עם קבוצה, וזו הקלה משמעותית.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא השקעתי בזה את כל היום, ממש לא.
גמרתי תוך שלוש וחצי שנים במקביל לעבודה במשרה מלאה (לתעודת מהט יש הכרה של 36 נקודות זכות עבור תואר במדעים עם דגש על מדמ"ח).
הכי חשוב זה מישהו לעשות איתו - עשיתי עם קבוצה, וזו הקלה משמעותית.
נראה לי דיברנו על אותו הדבר.
גם קיבלת קיצור דרך של כשנה בגלל ההכרה. וגם לא עשית מדמ״ח אלא בהדגשה, שדרוש לזה פחות נקודות.
אז אם עשית את זה ב-3.5 שנים, אז בשביל מדמ״ח וללא הכרה (מניח שלמדמ״ח לא היו נותנים הכרה של 36 נקודות) היה לוקח לך 5 שנים. וזה נראה לי באמת הממוצע הסביר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה