דרוש מידע השכרת רכב ללא רישיון הנהיגה

• פותח הנושא P.R.
  • פורסם בתאריך

P.R.

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה דחופה,
האם אפשרי להשכיר רכב דרך חברת השכרה ללא הרישיון עצמו (הרישיון אבד).
או אולי ידוע על חברות השכרה מסויימות שמאפשרות זאת?

תודה מראש!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לעזרה דחופה,
האם אפשרי להשכיר רכב דרך חברת השכרה ללא הרישיון עצמו (הרישיון אבד).
או אולי ידוע על חברות השכרה מסויימות שמאפשרות זאת?

תודה מראש!
מה הבעיה להוציא רשיון חדש? יש מסופים בהרבה סופר פארמים שהמקום מוציאים לך חדש ובצירוף ת ז החברות השכרה אמורות להשכיר לך

P.R.

משתמש מקצוען
השאלה אם רק עם ת.ז. ללא הרשיון החברה תתן לי להשכיר, כי אין לי זמן כרגע להוציא חדש, זה דרוף לי מאוד

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
השאלה אם רק עם ת.ז. ללא הרשיון החברה תתן לי להשכיר, כי אין לי זמן כרגע להוציא חדש, זה דרוף לי מאוד
מה עם סיטי כאר?
אתה בכלל לא צריך להביא להם פיזית את הרשיון, רק צילום.
אם אני לא טועה את זה אפשר להוריד מהאינטרנט בשניות.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אולי לקח מישהו אחר שיוציא בנתיים מישהו יוציא לך מהמסוף ואז תוסיף את עצמך כנהג נוסף

P.R.

משתמש מקצוען
ולחושן קאר, יש למשהו מושג? (הם פשוט לא עונים לבינתיים).

וכן לגבי הנפקה חדשה של רשיון, כתוב שאפשר לעשות זאת בדואר, כמה זה עולה, והאם זה מונפק במידי?

תודה מראש למסייעים!

נערך לאחרונה ב:

P.R.

משתמש מקצוען
תודה רבה רבה לכל המסייעים!
וסתם לידעת כל מי שמעונין,
עשיתי זאת עצמאית באתר של משרד התחבורה, והרשיון הזמני נשלח למייל, ומדפיסים, זה עולה בסביבות 28 ש"ח.
וזהו, הדף שמוציאים הוא הרשיון כרגע עד שמגיע הרשיון החדש.
לא צריך ללכת לאף מקום לעשות זאת.
ד.א.
שגם חידוש רישיון עושים באתר זה.

שוכי גרטן

משתמש חדש
היי אני מעונין בעזרה דומה אני רוצה לשכור רכב הגם שאין לי רישיון שכשאני צריך אני מחפש נהג משיהו יודע מי משכיר בצורה כזאת ללא רישיון

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
היי אני מעונין בעזרה דומה אני רוצה לשכור רכב הגם שאין לי רישיון שכשאני צריך אני מחפש נהג משיהו יודע מי משכיר בצורה כזאת ללא רישיון
אם לא הוצאתם רשיון אף פעם הם יכולים לעזור לכם,
יש דלפק מיוחד עם שרות מהיר ויעיל:
074-7836120

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה