עזרה השכרת פלאפון-סמארטפון

יאיר צ

משתמש פעיל
אני לא יכל לדבר כי לא יצאתי מהארץ, אבל בישיבה שלי היו כמה בחורים מחול שאמרו לי שגם בחול יש מודעות לבעיות הטמונות באינטרנט, ולכן יש הם קונים מכשירים וחוסמים אותם, או שקונים מה שנקרא מכשיר לא כשר אבל לא סמארטפון ואז יש סמס ועוד ופחות ממכר וזה אמנם הרע אך במיעוטו
נ.ב.
בל נשכח שמי שיתרגל בחול לסמארטפון אין סיכוי שיצא מזה כשיחזור! א היכרות שלי ושל כולנו ממכורים ב אמרו רבותינו כל באיה לא ישובון...

אנה 433

משתמש פעיל
אני לא יכל לדבר כי לא יצאתי מהארץ, אבל בישיבה שלי היו כמה בחורים מחול שאמרו לי שגם בחול יש מודעות לבעיות הטמונות באינטרנט, ולכן יש הם קונים מכשירים וחוסמים אותם, או שקונים מה שנקרא מכשיר לא כשר אבל לא סמארטפון ואז יש סמס ועוד ופחות ממכר וזה אמנם הרע אך במיעוטו
נ.ב.
בל נשכח שמי שיתרגל בחול לסמארטפון אין סיכוי שיצא מזה כשיחזור! א היכרות שלי ושל כולנו ממכורים ב אמרו רבותינו כל באיה לא ישובון...
מי שנוסע לחו"ל לא לוקח מכשיר כדי לגלוש בפייסבוק :) זה הכרחי כדי להסתדר ולא כבילוי

יאיר צ

משתמש פעיל
צודקים, הכול בסדר
אני ס"ה תמהתי בקול
סליחה על ההפרעה
ובקשר לזה ⬇
מי שנוסע לחו"ל לא לוקח מכשיר כדי לגלוש בפייסבוק :) זה הכרחי כדי להסתדר ולא כבילוי
אתה יודע איך אתה נכנס, אך הרבה פחות איך אתה יוצא...
בהצלחה!

e b p

משתמש מקצוען
נ.ב.
לא מחייב בכלל!!
ואפשר לקחת סמארטפון חסום או מסונן מה שצריך בעיקר זה מוביט גוגל מפות ודפדפן אפילו ממש מסונן וכדו'
מכירה הרבה שהשכירו או השאילו פלאפון לחו''ל והיום עם הפלאפון הכשר.

ברסלבר כוסף

משתמש פעיל
יש לי 2 חברים שלפני שנתיים נסעו לבלארוס (בדרך לאומן של הקורונה)
ואמרו שהם חייבים סמארטפון לשמה, כי צריך הודעות וכדו'
בתכל'ס, עד עכשיו יש להם את זה והם לא נראים כבר אותו דבר........
"כל באיה לא ישובון"

מאמין בניסים

משתמש צעיר
בבקשה אני גם צריך עזרה בהשכרת סמארטפון בזול לכמה ימים לחול
אם יש למישהו משהו כזה בירושלים אני אשמח

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אמני גרתי בחול עד לפני שנה בלי מכשיר חכם וכולם מסתדרים מציון ב"ה
מי שגר שם ומכיר את המקום זה באמת לא בעיה
הבעיה זה כשאתה טס למקום שאתה לא מכיר ואתה צריך להסתדר בכוחות עצמך...
פה מתחילה הבעיה...
אתה יודע איך אתה נכנס, אך הרבה פחות איך אתה יוצא...
בהצלחה!
לי היה מכשיר מסונן כשנסעתי לארה"ב , שכרתי מכשיר ומיד החזרתי אותו כשחזרתי

יש השכרה בגבעתיים ממש זולה
שכרתי לחודש פלאפון ב450 ש"ח (אני אישית חשבנתי שאם אני משכירה פלאפון אני רוצה גם מצלמה מעולה)
קוראים להם :
איי רנט
מצרפת קישור לאתר שלהם
שרות מעולה
אתה אומר להם מה אתה צריך בפלאפון והם מתאימים לך
כמובן שאפשר לבקש מהם סינון (אני לקחתי רימון)

Mbp181818

משתמש חדש
שלום רב
יש לי פלאפון מסונן להשכרה לחו״ל
אזור י-ם בית שמש
יש אפשרות גם לאינטרנט ושיחות
0583242354

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה