דרוש מידע השכנים שלנו התחילו לבנות

מצב
הנושא נעול.

watermelon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא נותר אלא להשתתף בצערכם:cry:
גם אצלינו בונים, לא שומעים אם קוראים לי מהחדר השני, סיוט
וכמו שהציעו, רק להתרחק יעזור.
אה, ואם אתם נשארים, תקפידו לסגור חלונות אם לא גם הבית שלכם יהפוך מהר מאוד לאתר בניה...

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אולי אני ירגיז, אבל את הבניה מסתמא לא תעצרו, ורק תהיו עצבניים כל היום ותהרסו לעצמכם את הבריאות.
אני ממליץ שתחשבו אם עצמכם האם שווה לכם בנוסף לרעש והלכלוך להיות עצבניים חודשים ארוכים ?
בטוח שלא !!!!!!!!!!! אז אולי תנסו להבין את הצורך שלהם בבניה ולשמוח בשמחתם....
לא בגלל שאני איזה צדיק... אבל פשוט לא שווה להיות זועפים ורוטנים במשך חודשים...

גונן

משתמש מקצוען
גם לי לא נותר אלא להשתתף בצערכם לידי כל הזמן חופרים וחופרים, קודחים וקודחים,
אני כמעט אומר "יצאתי מדעתי תכף אשוב" ;)...

watermelon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי אני ירגיז, אבל את הבניה מסתמא לא תעצרו, ורק תהיו עצבניים כל היום ותהרסו לעצמכם את הבריאות.
אני ממליץ שתחשבו אם עצמכם האם שווה לכם בנוסף לרעש והלכלוך להיות עצבניים חודשים ארוכים ?
אף אחד לא כתב כאן שהוא כועס, זועף או עצבני
זה תסכול אחד מתמשך זה הכל

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
היי שלא תבין לא נכון,
חתמנו להם על ההיתרים בכיף,
ובאמת שאנחנו שמחים איתם
ובכל אופן קשה לנו עם הרעש...
ממש לא שומעים אחד את השני
וכל שיחה צריכה להתנהל בצרחות:rolleyes:

3524

משתמש סופר מקצוען
בדרך כלל עיקר הרעש (קדיחות, דפיקות וכדו') הוא בתקופה הראשונה, אחר כך כבר פחות.

לדעתי, יש טעם שתאספו את חמשת השכנים, תבקשו מהם להקצות סכום כסף (משהו כמו 1000 שקל כל אחד, זניח יחסית לעלות בניה) ותשכרו לכם דירה מרוהטת לחודש, עד שעיקר הרעש יגיע כבר לסיומו.

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

לדעתי, יש טעם שתאספו את חמשת השכנים, תבקשו מהם להקצות סכום כסף (משהו כמו 100 שקל כל אחד, זניח יחסית לעלות בניה) ותשכרו לכם דירה מרוהטת לחודש, עד שעיקר הרעש יגיע כבר לסיומו.
רעיון מקורי ולא ישים בעליל

שושנה שרה

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
כי? כי כתבתי בטעות 100 במקום 1000?
כי 100 שקל אולי יתנו,
ואז נוכל להשכיר יחידה ליום אחד
ויותר מזה, אף אחד לא ייתן...
אני הרי לא השכנה היחידה
ואם הם יפרגנו לכל השכנים דירה לחודש אז---

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
היי שלא תבין לא נכון,
חתמנו להם על ההיתרים בכיף,
ובאמת שאנחנו שמחים איתם
ובכל אופן קשה לנו עם הרעש...
ממש לא שומעים אחד את השני
וכל שיחה צריכה להתנהל בצרחות:rolleyes:
כל הכבוד.
אבל אני ייתן דוגמא כדי שיבינו למה התכוונתי:
לפני כמה חודשים הייתי צריך לצבוע את הבית,
לאחר השוואה בין כמה חנויות טמבור הלכתי לרכוש את החומרים (בעלות של כ 300 שקל פלוס),
רק יצאתי מהחנות בשמחה וברינה כשעל גבי אשפתון עבה שבתוכו דלי של צביעה
ובום טראח... כן, הדלי צבע נשפך, ולא, לא רק על הרצפה אלא גם על הנעליים, מכנסיים חולצה...
באותו רגע... חיפשתי על מי לשפוך את העצבים... אך כיוון שהיה מדובר בתחילת הבוקר אמרתי לעצמי,
לא שווה לך ללהתעצבן, זה יהרוס לך את כל היום.. ישר חזרתי למוכר שכולי מרוח מכף רגל ועד ראש בסופר קריל משי איכותי וריחני, ובחיוך עליז אמרתי לו 'סתכל איזה מוכשר אני אתה יכול למלאות לי עוד אחד', הוא יסתכל עליי כאילו שאני איזה שלומיאל אמיתי (מה שכנראה היה נכון),
ואח"כ עמלתי קשות לשכנע מונית שתעלה אותי שכולי עטוף באשפתונים מכף רגל ועד ראש...
ולאחר שצבעתי את ביתי בגיל וברינה הלכתי לקנות נעליים חדשות, חולצה, ועוד... והיה לי אחל'ה יום ב"ה

ועוד פעם אני ידגיש הלוואי שהיתי כזה בעל אמונה... פשוט עשיתי חשבון עם עצמי תועלת מול נזק.. והעדפתי לסבול בשמחה ובכיף...

3524

משתמש סופר מקצוען
כי 100 שקל אולי יתנו,
ואז נוכל להשכיר יחידה ליום אחד
ויותר מזה, אף אחד לא ייתן...
אני הרי לא השכנה היחידה
ואם הם יפרגנו לכל השכנים דירה לחודש אז---
לא צריך להתחשב מה קורה לשכנים אחרים, זו לא בעיה שלכם, לכם זה מפריע וזה מה שאתם מבקשים.

השכנים האחרים? שיעשו מה בא להם.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען

לדעתי, יש טעם שתאספו את חמשת השכנים, תבקשו מהם להקצות סכום כסף (משהו כמו 1000 שקל כל אחד, זניח יחסית לעלות בניה) ותשכרו לכם דירה מרוהטת לחודש, עד שעיקר הרעש יגיע כבר לסיומו.
אתם לא רצינים ?! מה אף אחד לא בנה פה ?! אך אחד לא קדחו לו בראש ?! הגזמתם, לדעתי האשכול הזה נועד לתת פורקן ללב של המשתמש... שום תועלת מעבר לכך לא תצא מהאשכול הזה, באחריות!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה