בקשות קליפים / לופים / אפקטים, ועוד השיר יש לי סבאלה יקר-חיים בנט (יהודים בני מלכים)

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
זקוקה דחוף לצורך פרטי עבור מצגת שאני עורכת לאבא שלי
אם מישהו יוכל להעלות לכאן או למייל של פרוג או שלי
אשמח מאד!!

shuki05

משתמש צעיר
יש מצב להעלות את הקלטות של "יהודים הם בני מלכים" בשלמות? אני מחפש את זה כבר הרבה זמן.. תודה!

תרצה

משתמש מקצוען
עד כמה שידוע לי אפשר עדיין להשיגה בחנויות.
לפני ארבע-חמש שנים נפגשתי בקלטות הללו. (ואם אינני טועה, אפשר להשיגן גם אצל יהודית שיקמן - המחברת שלהן.)

naamaid

משתמש צעיר
אפשר רק בקלטות (כמו הרבה מקלטות הילדים), הבעיה היא שאין (להרבה מאיתנו) איך לשמוע ולהנות.
מעניין מתי יוציאו מהדורות חדשות בדיסקים...

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי 3 דיסקים של יהודים הם בני מלכים!

shuki05

משתמש צעיר
נו... אז אין מצב שתגרמי לנו לחזור לימי הילדות? :)

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעלה לג'מבו מייל.. מיד אתן לינק. (לא שמתי לב שביקשת קודם, רק ראיתי שטענו שא"א להשיג עדיין בדיסק)

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
****************************Downloads.aspx?sid=b400ad82b77b43af933fb2d03c835e20"]בבקשה[/URL]

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
את הדיסקים של יהודים הם בני מלכים ניתן לקנות היום בחנויות, אני דווקא קניתי מחיים בנט את הקלטות, והן מתנגנות אצלי המון, את הדיסקים אין שום בעיה לקנות בחנויות, ואני חושבת שיש כאן בעיה של זכויות יוצרים בפרט אם זה מישהו יהודי, ולא איזה בעל תוכנה של אדובי ב...

naamaid

משתמש צעיר
מיכל היקרה,
ראשית כיף לפגוש אותך בפורום שלנו,
ובנוגע לדיסקים - חדשת לי, לפני כחצי שנה אימי נכנסה לגל פז בבני ברק ובקשה לרכוש דיסקים לקלטות של פעם אבל לא היה להם... בכל אופן תודה רבה.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצטרפת לבקשה, אשמח אם מישהו יעלה שוב לג'מבומייל

דניאל נ

משתמש מקצוען
אולי עדיף לתת כתובת של חנות וכך גם לדאוג לפרנסה של יהודי שעמל רבות על יצירתו ???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה