בקשת שיר השיר בהר סיני של מקהלת ילדים אמריקאית (מיאמי?)

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש להם שיר שאני לא יודעת אם הוא יצא עכשיו או שעכשיו שמעתי אותו
וזה הולך ככה אלה החוקים החוקים והמשפטים...
ואז הפזמון בהר סיני ביד משה ביד ביד משה *2
שיר קצבי שלא מצאתי בגוגל
אם מישהו יודע אני מאד אשמח
תודה מראש!!!

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אם תרצי גם וידאו של השיר הזה תכתבי...

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@Ayala10 אשמח
תודה ענקית
איך ידעת למצוא אותו?
מה לא ניסיתי לכתוב...

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@Ayala10 אשמח
תודה ענקית
איך ידעת למצוא אותו?
מה לא ניסיתי לכתוב...
אני שומעת רק מיאמי...
וכל דבר חדש שצץ אני מודעת אליו.. :)

כבר מעלה...
(יש לי מפסח תשפ"ב, סוכות תשפ"ג, מפסח תשפ"ג ואם אני לא טועה גם מסוכות תשפ"ד, מקווה שלא טעיתי...)
אגב, האלבום יצא לפני חודשיים וחצי...

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני שומעת רק מיאמי...
וכל דבר חדש שצץ אני מודעת אליו.. :)

כבר מעלה...
(יש לי מפסח תשפ"ב, סוכות תשפ"ג, מפסח תשפ"ג ואם אני לא טועה גם מסוכות תשפ"ד, מקווה שלא טעיתי...)
אגב, האלבום יצא לפני חודשיים וחצי...
אפשר לתזכר?

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וואותודה אבל נטפרי לא מאשר...
את יכולה אולי לדחוס את זה ולהעלות בקובץ ZIP?
תודה מראש!!!!

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
@Ayala10 ידעו לך איפה ניתן לרכוש את הדיסק החדש בדיגיטל?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@Ayala10 ידעו לך איפה ניתן לרכוש את הדיסק החדש בדיגיטל?
אני קניתי באתר הזה, ישר כשהאלבום יצא (משהו כמו שעה..)

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@חנהנה הסרטון של פסח תשפ"ב לא הצלחתי להעלות.
קובץ מידי גדול...

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@Ayala10 תודה ענקית
רציתי רק את הוידאו של השיר בהר סיני...

TWIN-A

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה קובץ שפורסם להורדה חינם? או שחייבים לרכוש את הדיסק כדי להשתמש בקובץ הנ"ל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה