בקשה השאלת הספר לדעת להיכנע

מצב
הנושא נעול.

חוי5

משתמש חדש
יש ספר כזה שמכיל את ה'לדעת להיכנע' אבל פלוס פלוס פלוס וגם חרדי למהדרין שנקרא 'האישה המאושרת באמת' יש שם גם עלילה וגם חומר עיוני.
אם אני לא טועה הם פתחו גם גמחי"ם להשאלה למי שלא יכולה לאפשר לעצמה לקנות במספר 0733476063

יש ספר כזה שמכיל את ה'לדעת להיכנע' אבל פלוס פלוס פלוס וגם חרדי למהדרין שנקרא 'האישה המאושרת באמת' יש שם גם עלילה וגם חומר עיוני.
אם אני לא טועה הם פתחו גם גמחי"ם להשאלה למי שלא יכולה לאפשר לעצמה לקנות במספר 0733476063
מישהי מכירה? יש המלצות?

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
יש לי לשאלה בבי"ש ובעפולה(לדעת להכנע)
יש גם את הספר משלום בית לשלמות הבית של ר. ולדמן -מקיף מכל הבחינות-יש לי בבי"ש
לדעת להכנע יותר פרקטי
לטעמי שילוב של שניהם מוצלח מאוד.

ע"ר

משתמש פעיל
קראתי את הספר וממליצה בחום
ספר מעולה ממש

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מוכרת בירושלים ב 40 שח
אזור שמואל הנביא

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה