כבישים הרמזורים החדשים בבני ברק

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
לבקשת @דוד לורבר
אני מצטט אותו:

"כולנו תושבי בני ברק התעוררנו לבוקר חדש של רמזורים חדשים שהולכים לתקוע את הזרימה התחבורתית של רחוב השומר...
הרמזורים שהוצבו בתואנה של 'בטיחות' (מעניין מתי שמעתם על תאונה במקום?! - יש מקומות הרבה יותר מסוכנים בבני ברק) הרמזורים הוצבו בכשל חד משמעי, ולא מתוכננים נכון למנוע פקקים ולהמשיך את זרימת התנועה שהיתה ברחוב השומר עד עתה.
כך למשל, מהנדס התנועה לא חשב להפריד את הרימזור בנתיבים של הבאים מאזור רבי-עקיבא, בין הפניה שמאלה לאלו הממשיכים ישר דבר שהיה חוסך זמן רב ופקקים! או למשל, מי שיגיע למקום יראה את התחנות אוטובוסים שע"י מרכז רימונים ממוקמים ממש על הנתיב של הפניה ימינה לרחוב נפחא, דבר כשלעצמו שלומיאלי, שבעתיים כשיש מערכת רמזורים והתנועה נעמדת בנתיבים אלו וכשאוטובוס יוצא מהתחנה הוא פוגש נתיבים עמוסים ורק כשיש רמזור ירוק מתאפשר לו להשתלב חזרה בנתיב, דבר שיוצר שוב עיכוב בזרימת התנועה.
בקיצור. כנראה מה שמעניין פה זה לא שיקול מקצועי של זרימת תנועה, וחיסכון בפקקים, אלא להמשיך לתקוע את העיר . כאמור לעיל."

אני וביתי

משתמש מקצוען
לבקשת @דוד לורבר
אני מצטט אותו:

"כולנו תושבי בני ברק התעוררנו לבוקר חדש של רמזורים חדשים שהולכים לתקוע את הזרימה התחבורתית של רחוב השומר...
הרמזורים שהוצבו בתואנה של 'בטיחות' (מעניין מתי שמעתם על תאונה במקום?! - יש מקומות הרבה יותר מסוכנים בבני ברק) הרמזורים הוצבו בכשל חד משמעי, ולא מתוכננים נכון למנוע פקקים ולהמשיך את זרימת התנועה שהיתה ברחוב השומר עד עתה.
כך למשל, מהנדס התנועה לא חשב להפריד את הרימזור בנתיבים של הבאים מאזור רבי-עקיבא, בין הפניה שמאלה לאלו הממשיכים ישר דבר שהיה חוסך זמן רב ופקקים! או למשל, מי שיגיע למקום יראה את התחנות אוטובוסים שע"י מרכז רימונים ממוקמים ממש על הנתיב של הפניה ימינה לרחוב נפחא, דבר כשלעצמו שלומיאלי, שבעתיים כשיש מערכת רמזורים והתנועה נעמדת בנתיבים אלו וכשאוטובוס יוצא מהתחנה הוא פוגש נתיבים עמוסים ורק כשיש רמזור ירוק מתאפשר לו להשתלב חזרה בנתיב, דבר שיוצר שוב עיכוב בזרימת התנועה.
בקיצור. כנראה מה שמעניין פה זה לא שיקול מקצועי של זרימת תנועה, וחיסכון בפקקים, אלא להמשיך לתקוע את העיר . כאמור לעיל."
אני מנסה להבין למי יש אינטרס לתקוע את העיר? מה הוא מרוויח?

HennyS

משתמש מקצוען
כך למשל, מהנדס התנועה לא חשב להפריד את הרימזור בנתיבים של הבאים מאזור רבי-עקיבא, בין הפניה שמאלה לאלו הממשיכים ישר דבר שהיה חוסך זמן רב ופקקים!
רוב הרמזורים בבני ברק מתוכננים בחוסר מחשבה משווע!
כאילו יושב שם מישהו וחושב איך הוא יכול להקשות עוד קצת על המשימה הלא קלה גם ככה של ללכת/ לנהוג ברחובות העיר הבלתי אפשרית הזו

mf868

משתמש צעיר
אני לגמרי חושבת שכך
רוב הרמזורים בבני ברק מתוכננים בחוסר מחשבה משווע!
כאילו יושב שם מישהו וחושב איך הוא יכול להקשות עוד קצת על המשימה הלא קלה גם ככה של ללכת/ לנהוג ברחובות העיר הבלתי אפשרית הזו

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מסכים שבני ברק לא מתוכננת נכון (בשום צורה שהיא, הלוואי רמזורים היו הצרה שלנו) אבל בהחלט היתה תאונה קטלנית ה' ירחם, וכדאי כמה שיותר לנסות לשפר את הבטיחות כמה שאפשרי אבל נשמע לי מוזר מאוד שאדם כלשהו ישר מתחיל לצאת על רמזור שבקושי הותקן, אישית לא ראיתי אותו עדיין ולא ממש מבין כמה הוא תוקע

AVITALLL

משתמש רשום
יואו הם לא נורמלים עם הרמזורים
יצאתי הבוקר עם אמא שלי משפירא להשומר שמאלה ושמתי לב לפקק לכיוון שפירא ואף אחד לא זז כשהתקרבנו אמא שלי אומרת שכנראה שמו רמזורים... והיא נוסעת.. פתאום אני אוחזת שיש רמזור ויש אדום!!
אחד הדברים הדפוקים
זה יעשה פקקים מטורפיייים
זה לא אינטרס לתקוע את העיר כמו שבעיריה "חושבים" לתקן את העיר אבל הם לא יודעים שזה רק יקשה...

חושך

משתמש צעיר
לא הכל זה רמזור!
אני לא מומחה בטיחות
אבל מחשבות מותר לחשוב....
למה שלא ישימו מעקות לכל אורך המדרכה עד לרמזורים?
למה שלא יגבילו מהירות ע"פ תקן עירוני ל30 קמ"ש אולי?
ועוד ועוד...
רמזורים זה לא הכל!...

יש לי הרגשה שהם עושים סתם משהו קל (פלסטר בלע"ז) כדי להראות שהם עושים
כמו שהם עשו (או לא עשו ליתר דיוק) לגבי החולדות....

נערך לאחרונה ב:

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ברמזור שמול התחנת דלק באהרונוביץ,
הנסיעה לכיוון זבוטינסקי אדומה גם כאשר הנסיעה ישר לכיוון ההפוך ירוקה
ואין בינתיים רמזור ירוק להולכי רגל....

HennyS

משתמש מקצוען
בדיוק על זה אני מדברת
נראה שמהנדס הרמזורים (או איך שלא קוראים לזה) של העיריה מוגבל שכלית

ניקיית 4167

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בדיוק על זה אני מדברת
נראה שמהנדס הרמזורים (או איך שלא קוראים לזה) של העיריה מוגבל שכלית
ככה זב בהרבה רמזורים ב"ב
ומה שקורה שמבוגרים שכן אוחזים למי ומתי ירוק עוברים שאפשר
מה שהילדים חושבים שהם גם כן יכולים לעבור באדום...
וזה הסכנה!!!
למה היא אפשר טיפת תכנון אחרת,
תמיד הכי קל לעשות הכל אדום להולכי רגל ופעם בשלוש דקות ירוק- הזמן שלנו לא חשוב
ובכל מקרה אנחנו כבר הולכים בחום נו אז עוד כמה דקות על כל רמזורלא יקרה לנו כלום...

eh

משתמש פעיל
לא רואים את הרמזור בגלל הסיבוב
ולא ראיתי תמרור מסיבי על רמזור חדש...
לא מדויק יש שילוט קטן ולא מספק.
אין ברירה הירוק בנפרד להולכי רגל לדעתי רק יוצר בעיות כי זה לא נותן הרבה להתקדם לאמצע הכביש אבל זה נכון שבבני ברק צריך להגדיל את הזמן של ההולכי רגל יען כי רבים הם.
יואו הם לא נורמלים עם הרמזורים
יצאתי הבוקר עם אמא שלי משפירא להשומר שמאלה ושמתי לב לפקק לכיוון שפירא ואף אחד לא זז כשהתקרבנו אמא שלי אומרת שכנראה שמו רמזורים... והיא נוסעת.. פתאום אני אוחזת שיש רמזור ויש אדום!!
אחד הדברים הדפוקים
זה יעשה פקקים מטורפיייים
זה לא אינטרס לתקוע את העיר כמו שבעיריה "חושבים" לתקן את העיר אבל הם לא יודעים שזה רק יקשה...
לדעתי חובה מזמן לרמזר את כל רחובות כהנמן רבי עקיבא חזון איש ואני רואה שזה באמת קורה לאט לאט נופל האסימון עיר עם כל כך הרבה הולכי רגל חייבת רמזורים.
על הרבה פחות מיזה עשו רמזורים בכל רמת גן ותל אביב פשוט תצאו לשם ותראו רק בבני ברק נשאר צמתים עם כביש רציני לא מרומזר וגם זה על פניו עניין של זמן.
לגופו של פקק להשאיר נתיב אחד ישר יכול לימור פקקים כי זה נתיב מרכזי לכיוון היציאה מהעיר מצד שני אפשר לבטל את השמאלה ולהשאיר אותו להשלושה בלבד אך בשביל זה צריך גם לבטל פרסה בהמשך בקיצור לא פשוט ומסובך.
לגבי התחנה להזיז ללפני זה יש שם תחנת מוניות שרבים אם כל נהג שעוצר בקיצור בהחלט צריך לתכנן חזק אך גם להגיד ביקורת בלי לחשוב זה לא חכם.
כל מקום שיש מעבר חציה בבני ברק ברחוב ראשי זה לא בטיחותי הן לרכבים והן להולכי רגל!

עפולה

משתמש מקצוען
א. צומת שפירא וצומת השלשה לא מרומזרים. לא ברור למה דוקא את נפחא רמזרו, והוסיפו בלאגן על בלאגן לאלו הפונים שמאלה משפירא להשומר, ולא מצליחים להשתלב בטור הארוך הממתין לירוק.

ב. אם היה אפשר לבטל את הפניה שמאלה מהשומר לנפחא זה היה חוסך המן זמן ופקקים.
באמת אי אפשר לותר על הפניה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה