הרכבת הקלה-בקשת סיוע מירושלמים, ומשתמשים מנוסיםים

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אין לי 180 ש,ח מיותרים לתרום לרכבת העקלקלה הזו, ואין לי חשק לספוג בזיונות (למרות שזו כפרת עוונות משובחת) ואין לי נסיון בתחבורה ציבורית (כמעט)
לכן באתי בשאלות:
איך משלמים ברכבת הזו.
אפשר במזומן?
אפשר לשלם לחבורה שלמה באותו כרטיס רבקו? (לאחותי יש ולי אין, חשבנו להשתמש בשלה)
אפשר לשלם ברבקו של סופרבוס?
איפה מטעינים את הכרטיס לנסיעה?
מותר לנסוע ברכבת עם עגלה פתוחה?
תודה לעונים.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשרי לקנות כרטיס יחיד או שניים או יותר במכונות בתחנות, עם מזומן ונראה לי גם אשראי
א"א להשתמש באותו רב קו ( באוטובוס כן , רק אם שולם באותו רגע)
לגבי עגלות יש שעות ללא תשלום כתוב בתחנה (שעות ללא עומס קבועות) שאר השעות עם תשלום אפשרי
כשאתם נכנסות לרכבת חייבים להעביר את הכרטיס /רב קו במכונה

ברוכות הבאות לירושלים!!
ואל תתבישו תשאלו ,עדיף שיעזרו מאשר לא!!!

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
אני נוסע יום יום ברכבת הקלה, עם כרטיס רב קו חופשי חודשי, אוכל לענות על מה שראיתי.

יש מכונה בחוץ ששמה קונים את הכרטיסים ומטעינים, אפשר במוזומן, וחייבים להעביר את הכרטיס במכונה מול הדלת תקף כשנכנסים לרכבת כדי לא להסתבך עם הפקחים הנמצאים ברכבות כל הזמן ממש. (המחפשים קרבן שלא העביר מיד שנכנס)

אפשר להמשיך ולהשתמש בכרטיס של הרכבת הקלה גם באוטובוסים של אגד (אך ורק אם העבירו אותו במכונה שנמצא ברכבת)

עגלה פתוחה: תלוי לפי שעות העומס ואם זה בין השעות העומס צריך לשלם בנפרד על העגלה.

אני ראיתי איך שפקח התעקש וביקש מאישה את הכרטיס רב קו של הבת שלה הקטנה, כנראה שצריך כל אחד רב קו משלו.

לא נראה לי שיש הבדל באיזה סוג כרטיס רב קו.

מבטי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נוי;784927:
אפשר לשלם ברבקו של סופרבוס?
תודה לעונים.

זה הרעיון של הרבקו שאת יכולה להטעין אותו בכמה כרטיסיות של כל חברות התחבורה הציבורית בארץ
לי עצמי יש ברבקו כרטיסיה של ירושלים וגם של בני ברק

נכתב ע"י הברקהבפרסום;784973:
אני ראיתי איך שפקח התעקש וביקש מאישה את הכרטיס רב קו של הבת שלה הקטנה, כנראה שצריך כל אחד רב קו משלו.

זה ענין אחר
ברבקו כפי שכבר התנסיתי אי אפשר להטעין כרטיסית נוער אם הרבקו של מבוגר אלא רק כרטיסית מבוגר בלבד ובשביל הילד צריך רבקו נפרד של הילד עצמו
אבל שני מבוגרים יכולים להשתמש באותו רבקו אך צריך ששניהם יהיו יחד באותה נסיעה
באמת זהו אחד מאלפי הדברים המעצבנים בכרטיס הזה

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ברכבת הקלה א"א לשלם עם אותו רב קו על מס' נוסעים.

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לגבי שעות העומס שאז אסור להשאיר עגלה פתוחה ללא תשלום זה מ7-10 בבוקר, ומ - 15-19 אחה"צ.

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
תראו איזה רכבת...
איך מפחדים ממנה ומהפקחים שלה,
לא להאמין מה המצב פה בירושלים! (ות'אמת, יש מה לפחד מהם, הם מחלקים דוחות כאילו הם סוכריות)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נסעתי בתענוג הזה פעם אחת בלבד..
רק חיכיתי לרדת כדי להחליף לאוטובוס..
הדוחס היה קטסטרופלי.. אפילו מקום להחזיק לא היה...
שלא לדבר על לחלום לשבת.. (עם תינוק על הידיים)
חנוק, צפוף, אנשים עצבניים..
ונסיעה עם שפע בני דודים.. ממש תענוג..

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר להשתמש ברב קו של דן ברכבת הקלה?

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י גילה;785244:
אפשר להשתמש ברב קו של דן ברכבת הקלה?

אם יש לך כרטיסיה של ירושלים על הרב קו אז כן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה