הרכבל בחרמון

ayelet

משתמש מקצוען
מאיזה גיל אפשר לעלות? יתנו לילד בן שנתיים? והאם אפשר להגיע למעלה בלי הרכבל?

Esti dv

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
א"א להגיע למעלה בלי הרכבל

ונראה לי שלא יתנו לילד בן שנתיים, וחוץ מזה זה מפחיד נורא!

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
היינו שם לפני בערך שבועיים. ראיתי המון ילדים קטנים- אפילו מתחת לגיל שנתיים שההורים החזיקו אותם עליהם.
אבל אולי עדיף שתבררי שם.

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
קחי בחשבון
ברכבל שהקור מקפיא בעליה או בירידה [תלוי בשעה] את הפנים
אני לא הצלחתי להרים את הראש מרוב שהייתי צריכה להוריד ולכסות עם הצעיף
היה קר נורא
נראה לי רחמנות על כזה גיל
כמובן לדעתי האישית

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אנחנו עלינו עם ילד בן שנה וחצי.
שימי לב שאפשר רק שניים בספסל ולא משנה מה הגיל, כך שאם יש לך ילד שלישי שמפחד או לא יכול להיות לבד, תהיי בבעייה.

כמובן שצריך להתלבש ממש ממש ממש טוב, ושהכובע יהיה קור מתחת לסנטר כדי שלא יעוף. אבל זה אפשרי וזה כיף!

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני עליתי עם תינוקת בת חצי שנה.
היא היתה קשורה אל בעלי במנשא.
אבל זה היה בקיץ כך שלא היה כל כך קר.
חוץ מזה, את העגלה לא יכולנו להעלות והיינו צריכים להשאיר אותה למטה....

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני עליתי עם תינוק במנשא,
למטה הקור ממש נסבל, כמובן להתלבש טוב, אבל למעלה הקור והרוחות לא נעים בכלל,
כשנסעתי לשם שוב, לא עליתי למלעלה, היה המון שלג גם למטה ושכרנו מזחלת שלג פלסטיק עולה 25 ש"ח לשעה, ונהנו איתו, גם ילדים וגם מבוגרים...

ayelet

משתמש מקצוען
נכתב ע"י shandy;1940017:
אנחנו עלינו עם ילד בן שנה וחצי.
שימי לב שאפשר רק שניים בספסל ולא משנה מה הגיל, כך שאם יש לך ילד שלישי שמפחד או לא יכול להיות לבד, תהיי בבעייה.

כמובן שצריך להתלבש ממש ממש ממש טוב, ושהכובע יהיה קור מתחת לסנטר כדי שלא יעוף. אבל זה אפשרי וזה כיף!

לא הבנתי, ילד בן שנה וחצי יושב במושב לבד? זה לא מפחיד שישתולל ויפול? הקשירה מספיק חזקה?
ואם כבר יש כרטיס משולב לכניסה+ רכבל? וכמה הוא עולה?

להרגיש בבית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היינו השבוע בחרמון.
תבררו טוב טוב מה מזג האוויר שם כי גם ילדים בני 11 בכו מקור.
הרכבל היה סוג של חווית אקסטרים של התמודדות עם קור עז , רוחות מקפיאות ובדרך חזור גם א"א היה להישיר מבט אל הרוח כי היא נשבה ישר אל הפנים. רק כיסינו את הפנים עם צעיפים, כובעים ומעילים וחיכינו שיגמר...

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י ayelet;1940978:
לא הבנתי, ילד בן שנה וחצי יושב במושב לבד? זה לא מפחיד שישתולל ויפול? הקשירה מספיק חזקה?
ואם כבר יש כרטיס משולב לכניסה+ רכבל? וכמה הוא עולה?
לא ילד קטן יושב על מבוגר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה