הריבית הממוצעת למשכנתאות היום

בעל כישרון

משתמש חדש
יועצי משכנתאות - צריך את עזרתכם!

לקחתי משכנתא לפני שנתיים מחברת מימון (לא בנקאית),

כל המשכנתא מחושבת לפי הפריים + %2.7 (ריבית מטורפת!!!). מתעדכן לפי הפריים אחד ל 3 שנים.

היות ולקחתי את המשכנתא לפני שנתיים יוצא שאני משלם עדיין לפי הפריים של אז, סה"כ הריבית שלי היום: 5.05%.
ברור ללא ספק שהמשכנתא הזו חייבת מיחזור במהלך השנה הקרובה.

שאלתי: האם כבר כיום ניתן לקבל תנאים טובים מהמשכנתא הזו, או שביחס להיום זה נחשב ריבית טובה.

אשמח מאוד לעזרתכם!!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

כל המשכנתא מחושבת לפי הפריים + %2.7 (ריבית מטורפת!!!). מתעדכן לפי הפריים אחד ל 3 שנים.

היות ולקחתי את המשכנתא לפני שנתיים יוצא שאני משלם עדיין לפי הפריים של אז, סה"כ הריבית שלי היום: 5.05%.

שאלתי: האם כבר כיום ניתן לקבל תנאים טובים מהמשכנתא הזו, או שביחס להיום זה נחשב ריבית טובה.

אשמח מאוד לעזרתכם!!
הרישומים הסתדרו כבר??

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אשמח מאוד לעזרתכם!!
בקיצור אתה בטריה.
אתה בסדיגורה או בגולובנציץ?
יש הרבה פרויקטים שכבר ניתן.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה כוונתך?

מדובר על דירה בקבוצת רכישה שכיום ב"ה כבר יש טופס 4 וטאבו כרגיל.
כמו שכתב ראובן האלוף.
סיכוי גבוה שאפשר כבר למחזר. וודאי בכל מקרה לבדוק מיחזור עכשיו. בכל מקרה ייצא לך יותר זול בבנקים עכשיו. ותתפוב את המרווחים הנמוכים.

בעל כישרון

משתמש חדש
וודאי בכל מקרה לבדוק מיחזור עכשיו. בכל מקרה ייצא לך יותר זול בבנקים עכשיו. ותתפוב את המרווחים הנמוכים.
מדובר על משכנתא של כ 870K, אני משער שזה פחות מ 50% משווי הנכס.

לדעתכם כמה ריבית יתנו לי היום בבנקים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה