הרחבת אמצעי אחסון

arye izerwerk

משתמש פעיל
יש לי אונקי של 256 ג"ב, הפכתי אותו לכונן הבזק בשביל להתקין מערכת הפעלה על המחשב, הוא יצר לי מחציה פנימית של 32 ג"ב, הצלחתי להסיר את המחיצה אבל אז כשאני רוצה להחריב את השטח הכולל גם על ה-32 ג"ב האלה המחשב לא נותן לי את האופציה הזו, אני רואה שיש שטח של 32 ג"ב שלא הוקצה אבל עדיין הוא לא נותן לי לעשות עם זה כלום.
האם מישהו מכיר דרך לטפל בזה בלי תוכנות צד ג'?
תודה.

בני2

משתמש מקצוען
יש לי אונקי של 256 ג"ב, הפכתי אותו לכונן הבזק בשביל להתקין מערכת הפעלה על המחשב, הוא יצר לי מחציה פנימית של 32 ג"ב, הצלחתי להסיר את המחיצה אבל אז כשאני רוצה להחריב את השטח הכולל גם על ה-32 ג"ב האלה המחשב לא נותן לי את האופציה הזו, אני רואה שיש שטח של 32 ג"ב שלא הוקצה אבל עדיין הוא לא נותן לי לעשות עם זה כלום.
האם מישהו מכיר דרך לטפל בזה בלי תוכנות צד ג'?
תודה.
סתם חבל להתעקש בלי תוכנות צד ג', תשתמש עם RUFUS ממש ברגע לעשות את זה.

aeb

משתמש סופר מקצוען
הסיבה היא בגלל שפירמטת אותו למערכת קבצים מסוג FAT32, אתה צריך לפרמט את זה לNTFS

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה