השקעות נדל"ן הרובע הבינלאומי לוד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ישראל ברג

משתמש רשום
יש כאן מישהו שבדק לעומק את הפרויקט הרובע הבינלאומי בלוד, ואפשר לשאול אותו כמה דברים על הפרויקט נדל''ן שם.
תודה.

מומחה בנדל"ן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אפשר לשאול אותי בשמחה.
מכרתי שם דירות ממש בהתחלה של השכונה.

מומחה בנדל"ן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

מומחה בנדל"ן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני חושב שזה המקום הבא של המרכז,
אמנם זה צמוד לערבים,
אבל זה שכונה ענקית של 11,500 אלף יחידות דיור ,
שקרובה ממש לרכבת, וזה תחנה אחת מתל אביב ההגנה ושתיים מהשלום,
זה שכונה ירוקה שכל הזבל עובר מתחת האדמה בצינורות,
יש שם גם רעיון שתוך כדי שהשכונה נבנית הם בונים את הפיתוח מסביב.
כדוגמת שבילי אופניים ומעונות וגנים ועסקים ובתי כנסיות,
יש שם גם כביש חדש שמחבר לכביש אחד, כביש 200,
אני מאמין שהמון תל אביבים שרוצים מרכז שקרובה לתל אביב אבל לא במחיר של תל אביב יעברו לשם.,

אגב מאז שאנחנו מכרנו שם המחיר עלה בכמעט חצי מליון, וזה לפני היתר,
אבל זה באמת זה רק ההתחלה,

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני חושב שזה המקום הבא של המרכז,
אמנם זה צמוד לערבים,
אבל זה שכונה ענקית של 11,500 אלף יחידות דיור ,
שקרובה ממש לרכבת, וזה תחנה אחת מתל אביב ההגנה ושתיים מהשלום,
זה שכונה ירוקה שכל הזבל עובר מתחת האדמה בצינורות,
יש שם גם רעיון שתוך כדי שהשכונה נבנית הם בונים את הפיתוח מסביב.
כדוגמת שבילי אופניים ומעונות וגנים ועסקים ובתי כנסיות,
יש שם גם כביש חדש שמחבר לכביש אחד, כביש 200,
אני מאמין שהמון תל אביבים שרוצים מרכז שקרובה לתל אביב אבל לא במחיר של תל אביב יעברו לשם.,

אגב מאז שאנחנו מכרנו שם המחיר עלה בכמעט חצי מליון, וזה לפני היתר,
אבל זה באמת זה רק ההתחלה,
לדעתך זה יהיה בסגנון של באר יעקב או משהו שונה?
המטרו גם עתידה לעבור שם?

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני זכיתי בשכונה במחיר למשתכן, וכמובן נגוע בענין ורוצה מאד שהשכונה תצליח ותגדל.
ממה שאני למדתי על השכונה, אשמח להציע המלצות קטנות שאולי יוכלו לעזור למשקיעים שמתענינים בה.
השכונה אמורה לקום על שטח מאד גדול, כשחלק אחד יהיה קרוב לכביש 200 חלק אחר לעיר לוד וחלק אחר לאגם שיוקם בה, בכל מקום זכה קבלן אחר, מבין עשרות קבלנים שמשווקים כעת דירות בשכונה, תבדקו דבר ראשון את המפה של השכונה, איפה לדעתכם יהיה הכי אטרקטיבי ואל תסתכלו על השכונה במבט כולל של הרובע הבינלאומי.
נקודה נוספת, נראה שהעיריה אכן משקיעה ומתאמצת שהשכונה תתקדם במהירות, לטענת גורמים ראש העיר לקח את הפרויקט יחד עם בן שמן כפרויקט אישי שלו ועובד קשה מאד לקדם אותו במהירות.
כביש 200 יכול מאד לשנות את התמונה של השכונה ושל האזור בעתיד הלא רחוק, תלמדו על הכביש הזה

*דבורי*

משתמש צעיר
ממה שאני למדתי על השכונה, אשמח להציע המלצות קטנות שאולי יוכלו לעזור למשקיעים שמתענינים בה.
השכונה אמורה לקום על שטח מאד גדול, כשחלק אחד יהיה קרוב לכביש 200 חלק אחר לעיר לוד וחלק אחר לאגם שיוקם בה, בכל מקום זכה קבלן אחר, מבין עשרות קבלנים שמשווקים כעת דירות בשכונה, תבדקו דבר ראשון את המפה של השכונה, איפה לדעתכם יהיה הכי אטרקטיבי ואל תסתכלו על השכונה במבט כולל של הרובע הבינלאומי.
נקודה נוספת, נראה שהעיריה אכן משקיעה ומתאמצת שהשכונה תתקדם במהירות, לטענת גורמים ראש העיר לקח את הפרויקט יחד עם בן שמן כפרויקט אישי שלו ועובד קשה מאד לקדם אותו במהירות.
כביש 200 יכול מאד לשנות את התמונה של השכונה ושל האזור בעתיד הלא רחוק, תלמדו על הכביש הזה
גם אנחנו זכינו בשכונה.
ונשמח לכל מידע לגביה,

בינתיים ראיתי שקבלנים כדוגמת רייסדור ועוד מתחילים לשווק את הדירות (במחירים של כ25K בממוצע על הנייר)
באמת מעניין האם למטרו יש תחנה בתוככי השכונה העתידית, יש שם תחנת רכבת, אבל לא מטרו.
וכן מה סדר הגודל שלה מבחינת שטח, לאיזו עיר / שכונה ניתן להקביל אותה.

@דן הלמדן מאין אתה יודע שהעירייה מתאמצת לקדם את הבנייה? זה תלוי בעיקר בקבלנים. לא?
מה ההבדלים בין ניר צבי לבין בן שמן?

מומחה בנדל"ן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לדעתך זה יהיה בסגנון של באר יעקב או משהו שונה?
המטרו גם עתידה לעבור שם?
גם אנחנו זכינו בשכונה.
ונשמח לכל מידע לגביה,

בינתיים ראיתי שקבלנים כדוגמת רייסדור ועוד מתחילים לשווק את הדירות (במחירים של כ25K בממוצע על הנייר)
באמת מעניין האם למטרו יש תחנה בתוככי השכונה העתידית, יש שם תחנת רכבת, אבל לא מטרו.
וכן מה סדר הגודל שלה מבחינת שטח, לאיזו עיר / שכונה ניתן להקביל אותה.

@דן הלמדן מאין אתה יודע שהעירייה מתאמצת לקדם את הבנייה? זה תלוי בעיקר בקבלנים. לא?
מה ההבדלים בין ניר צבי לבין בן שמן?
ממש שידוע לי המטרו אמור לעבור שם,
ולראש העיר יש אינטרס ענק לקדם את זה כי זה הופך את העיר למשהו מעבר.
ולכן הוא יזרז את ההיתרים,
וזה חופשי יהיה כמו באר יעקב זה ממש קרוב,
וזה כמה רמות מעל בן שמן , בן שמן זה 3500 יחידות דיור בבניינים צפופים וגבוהים ,
ניר צבי זה הרבה יותר ענק והרבה יותר נגיש והרבה בניינים והם נמוכים

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ואוו שמעתי על זה גם
תאמת פחדתי בגלל הערבים,
אבל מעניין לחקור את זה יותר לעומק

יודעים איזה חברות משווקות שם את הדירות?

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
גני אביב גם נחשב ברובע הבינלאומי?
לא.
גני אביב זו שכונה קיימת בלוד שמבחינה גיאוגרפית יחסית סמוכה לרובע הבינלאומי
אך אין קשר ביניהם מבחינת מראה, סגנון ואוכלוסיה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה