עזרה הרגע הזה...

מצב
הנושא נעול.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הרגע הזה ש @וכאשר אבדתי אבדתי (במקרה עכשיו זה הוא , תמיד יש את אלו..) חזר לפרוג אחרי שעה הפסקה , עכשיו הוא עובר על כל האשכול ושולח לייקים ... ואתה אומר לעצמך , אוקיי , הוא כבר אוחז בעמוד 30 באשכול ...

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הרגע הזה שאתה מגלה שמישהו מהבית נגע במצלמה שלך והשאיר שם כמזכרת תמונות סלפי שלו...
הרגע הזה שאני רואה ציפור יפהפייה שהתיישבה על העץ ליד הבית שלי, מביא את המצלמה, והיא בלי בטריה...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הקטע הזה שאתה קולט ביום ראשון שאתה עם בגדי שבת בטעות!
אויש, תמיד מצחיק אותי הגברים שמתפדחים שהם עם בגדי שבת ביום חול (ליטאים) כשהם יכולים מחר לקנות חליפה/כובע של שבת ובשיא בטבעיות את השבתית הקודמת להעביר ליום חול.
כאילו, מה ההבדל?

מתמטיקאי

משתמש פעיל
הרגע הזה שאתה מגלה שאשתך שכחה את הטלפון בבית, ואתה מתקשר להגיד לה...
הרגע הזה שאשתך מתקשרת מהפלאפון שלה שהיא שכחה את הפלאפון בעבודה...
הרגע הזה שאתה רואה סרטון של ילדים שמחים בעזה שיש טילים, ואתה רואה את הילדים באשדוד מבסוטים שראו יירוטים ואתה אומר כאילו למי דחוף הפסקת אש... (בטח בגרמניה מקנאים...)

דוגרי באמת

משתמש רשום
חוה"מ פסח תפילת ערבית מתפלל בכוונה ברגע שמסיים נזכר שאמרתי משיב הרוח
חוזר להתפלל מקפיד לומר מוריד הטל משתדל לכוון בתפילה לאחר שאני מסיים נזכר שאמרתי ותן טל ומטר
חוזר שוב על התפילה וכל זאת מכוון ככל האפשר לא שוכח לומר ותן ברכה סוף סוף מגיע לסוף התפילה ונזכר ששכחתי יעלה ויבוא חוזר שוב לראש התפילה ומתרכז כדי לא לשכוח כלום מסיים סוף סוף בלי טעות עושה שלום ואז...
חוטף צעקות מאדם מבוגר שעומד לפני בתפילה ומחכה לפסוע ואני עומד מאחוריו "אם אתה יודע שלוקח לך הרבה זמן שמו"ע תעמוד בצד ולא אחרי אנשים מבוגרים זו רשעות אני כמעט נופל מהרגליים
מה יכולתי לענות? שטעיתי והתפללתי 4 פעמים שמו"ע

דוגרי באמת

משתמש רשום
שאת חוזרת הביתה מאוחר לאחר יום קניות מתיש, מתוסכלת מכך שהחנויות ריקות ואין מה לקחת / המחירים בשמים - רק מדמיינת את הבית ההפוך שמחכה לך - את פותחת את הדלת ומגלה.......
בית נוצץ ושטוף! .
ומתברר שנכנסת בטעות מרוב בלבול לבית של השכנים

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מאמין שכתבו כי זה קורה המון אבל אין לי כח לבדוק...

הרגע הזה שאתה הולך ברחוב ומישהו מגיע מולך אתה מנסה להתקדם לצד אחד וגם הוא פונה לשם וכך זה ממשיך וממשיך למשך איזה חצי דקה שבה אתם מרגישים עאבלים מושלמים

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מאמין שכתבו כי זה קורה המון אבל אין לי כח לבדוק...

הרגע הזה שאתה הולך ברחוב ומישהו מגיע מולך אתה מנסה להתקדם לצד אחד וגם הוא פונה לשם וכך זה ממשיך וממשיך למשך איזה חצי דקה שבה אתם מרגישים עאבלים מושלמים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה