דרוש מידע הרב יהודה סילמן, כיצד להשיג אותו

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני צריך את הרב סילמן לכמה דקות.
מה מס' טלפון שלו, ובאיזה שעות הוא יכול לענות
ואם אפשר לפגוש אותו איך ומתי

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
ניתן לפגוש אותו אחרי שחרית שמסתיימת בערך ב7 בבוקר ב'קהל חסידים', או אחרי מנחה שם בשעה 1:30 נראה לי. בלי תור.

כמו"כ קובעים תור אצל פרויליך בשעה 10 בלילה והלאה לאותו לילה בשעה 11 עד 11:30 או לבוקר שעה 8 עד 8:30.
הרבה פעמים בבוקר יותר פנוי וניתן להכנס בלי תור.

טלפון של הרב אבי פרויליך 0527172124.

בימי ראשון הרב בבי"ד משעה 5 אחה"צ ואין קבלת קהל בלילה, אבל ניתן ללכת איתו מהבית [ברגל] או לפגוש אותו בדרך.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

דן חסכן

משתמש חדש
א
ניתן לפגוש אותו אחרי שחרית שמסתיימת בערך ב7 בבוקר ב'קהל חסידים', או אחרי מנחה שם בשעה 1:30 נראה לי. בלי תור.

כמו"כ קובעים תור אצל פרויליך בשעה 10 בלילה והלאה לאותו לילה בשעה 11 עד 11:30 או לבוקר שעה 8 עד 8:30.
הרבה פעמים בבוקר יותר פנוי וניתן להכנס בלי תור.

טלפון של הרב אבי פרויליך 0527172124.

בימי ראשון הרב בבי"ד משעה 5 אחה"צ ואין קבלת קהל בלילה, אבל ניתן ללכת איתו מהבית [ברגל] או לפגוש אותו בדרך.
אפשר במוצש?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
פרויליך הזה אינו עונה לי אף פעם לטלפון. אשמח לדעת על דרכים נוספות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה