הרבה זמן לא העליתי תמונה....

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
עוד תהיה לי מצלמה נורמלית..עד אז,תמיד יש את 'הביתית'.......:rolleyes:

קבצים מצורפים

• דודי3.jpg
    KB 168 · צפיות: 17

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נסיון כושל לתקן תמונה גרועה טכנית ( לא רעה יחסית מבחינה קומפוזיציה )

השליחת תודה נעשתה בשוגג

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מיכאל דב;631025:
נסיון כושל לתקן תמונה גרועה טכנית ( לא רעה יחסית מבחינה קומפוזיציה )

השליחת תודה נעשתה בשוגג

התמונה מבחינה טכנית - מעולה...!
אין לך בכלל את התמונה המקורית,אז מנין לך שהיא גרועה?
הקומפוזיציה יפה,האיכות סבבה לגמרי,וההמרה לש/ל -עניין של טעם...:rolleyes:

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י RacheliM;631038:

אדרבה, שתפי אותנו במקורית ונוכל להביע את דעתנו על המקור ועל העיבוד בנפרד.
התמונה כפי שהיא מוצגת כרגע אינה טובה.

אנחנו כרגע מתרגמים אחרת "מבחינה טכנית".

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י RacheliM;631018:
לדעתך,לטעמי זה מקסים :)

נכתב ע"י RacheliM;631038:

אקדים ואזהיר שזה עלול להישמע קצת ציני וקיצוני, אבל זה רק בשביל לחדד את המטרה שהפורום מיועד בשבילו, ולא סתם עוד אתר לשיתוף תמונות.

אם אתם כל כך בטוחים ביופייה, בקסמה וברמתה הטכנית של התמונה, ולא ממש אכפת לכם מה אחרים חושבים שצריך לשפר. בשביל מה בכלל להעלות לחוו"ד דעת? הרי ברור שזה מקסים וברור שהיא מעולה טכנית!

נא לא לקחת אישית, רק להוציא את המסר.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י DDFF;631401:
אקדים ואזהיר שזה עלול להישמע קצת ציני וקיצוני, אבל זה רק בשביל לחדד את המטרה שהפורום מיועד בשבילו, ולא סתם עוד אתר לשיתוף תמונות.

אם אתם כל כך בטוחים ביופייה, בקסמה וברמתה הטכנית של התמונה, ולא ממש אכפת לכם מה אחרים חושבים שצריך לשפר. בשביל מה בכלל להעלות לחוו"ד דעת? הרי ברור שזה מקסים וברור שהיא מעולה טכנית!

נא לא לקחת אישית, רק להוציא את המסר.

אקדים ואומר שלא לקחתי אישית כלל...
אני דיי חולקת בקטע של 'לא סתם עוד אתר לשתוף תמונות'...
הפורום,עם כל הצד המקצועי שבו,הוא נשאר עדיין פורום-מקום שיתופי......
אני אישית מאד אהבתי את התמונה הזאת ולכן העליתי אותה,כדי לשתף אחרים במשהו שאני מאד אהבתי...
עכשיו,בוא נגיד ויש דברים לשפר בה - הם לא נאמרו...
ואמירות מסוג: "נסיון כושל לתקן תמונה גרועה טכנית" סתם מיותרות..
אבל דיי,טחנו את זה מלא כבר...
אם היו באים ואומרים לי "תשמעי,התמונה לא מפוקסת,הזווית לא מחמיאה והרקע סתם מבולגן" היה לי מה לשמוע,אבל סתם כי לא מצא להם חן התמונה........:rolleyes:
מותר להעלות תמונה סתם כדי לשתף,מותר לאחרים להביע את דעתם,ומותר לי להביע את שלי:D
אל תחנקו יותר מידי.....

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
יש דברים שהם ענין של טעם, וניתן להתווכח עליהם, אבל, יש דברים שהם נכונים או לא נכונים. כרגע, בצורה שהפנים נראות, ועוד חלקים נכבדים מהתמונה, הצלום לא נכון! הפנים שרופות לחלוטין.
ההבעה של הילד מקסימה, ולדעתי, גם הקומפוזיציה טובה. רק התאורה מוגזמת.
אולי תעלי את התמונה המקורית שנתרשם?

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
למה באמת שלא תעלי את התמונה ללא עיבוד?

הצילום חד ומחמיא, הקונטרסט מאד גבוה ויתכן שהוא גורם לשריפת חלקים מחד ואטימת חלקים מאידך.

אם התמונה טובה, אין כל סיב שא"א להגישה עם עיבוד טוב יותר.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י BRO;631438:
יש דברים שהם ענין של טעם, וניתן להתווכח עליהם, אבל, יש דברים שהם נכונים או לא נכונים. כרגע, בצורה שהפנים נראות, ועוד חלקים נכבדים מהתמונה, הצלום לא נכון! הפנים שרופות לחלוטין.
ההבעה של הילד מקסימה, ולדעתי, גם הקומפוזיציה טובה. רק התאורה מוגזמת.
אולי תעלי את התמונה המקורית שנתרשם?
אין בעיה,
אני מעלה את המקור,רק בהקטנה כי זה קובץ גדול ואי אפשר להעלות לפורום...
(חידדתי טיפה אחרי ההקטנה...)
אם יש צורך בהעלאה מעוד סוג שהוא...רק תדריכו אותי איך...
התמונה בש/ל באמת שרופה בפנים,אבל זה חלק מהעיבוד...וזה שוב כבר עניין של טעם...חצי מהתמונות שלי אני מעבדת ככה כי אני נוראאא אוהבת שהפנים בהירותתת ושהכל חד חד...
צרפתי גם עיבוד רגיל...

קבצים מצורפים

• מקורי קטן.jpg
    KB 307.6 · צפיות: 9
  • דודיערוך.jpg
    KB 260.3 · צפיות: 8

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י RacheliM;631458:
אין בעיה,
אני מעלה את המקור,רק בהקטנה כי זה קובץ גדול ואי אפשר להעלות לפורום...
(חידדתי טיפה אחרי ההקטנה...)
אם יש צורך בהעלאה מעוד סוג שהוא...רק תדריכו אותי איך...
התמונה בש/ל באמת שרופה בפנים,אבל זה חלק מהעיבוד...וזה שוב כבר עניין של טעם...חצי מהתמונות שלי אני מעבדת ככה כי אני נוראאא אוהבת שהפנים בהירותתת ושהכל חד חד...
צרפתי גם עיבוד רגיל...

התמונה המקורית בהחלט יפה וחדה. ילד מתוק!

הנה הצעת עיבוד, אמנם לא לטעמי כ"כ, אבל ניסיתי לקלוע לאן שאת חותרת רק בלי להרוג יותר מידי נתונים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
התמונה האחרונה יותר "נכונה" אבל הראשונה יותר אומנותית.
אהבתי!

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מאלה שאוהבים היי קי (בוהר בעברית) ואוהב גם את העריכה שלך המאוד קונטרסטית (וגם את של כדרלעמר :) ) רק שהייתי מעדן את המעבר לצל בלחי הימנית שלו (צד שמאל שלנו) :)

els

משתמש רשום
עיצוב גרפי
התמונה הראשונה אכן יצירתית ותלויה בטעם של הצופה, אישית מאד אהבתי אבל התרגלתי כבר שפה הכל נמדד ב-נכון ולא נכון, למרות שלפעמים דוקא ה"לא נכון" הוא ה":נכון"
(ובזה הגענו למחלוקת הידועה האם זה שייך לפורום צילום או לעיצוב גרפי ואכמ"ל:))
ואגב, הילד ממתק!

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י els;631543:
התמונה הראשונה אכן יצירתית ותלויה בטעם של הצופה, אישית מאד אהבתי אבל התרגלתי כבר שפה הכל נמדד ב-נכון ולא נכון, למרות שלפעמים דוקא ה"לא נכון" הוא ה":נכון"
(ובזה הגענו למחלוקת הידועה האם זה שייך לפורום צילום או לעיצוב גרפי ואכמ"ל:))
ואגב, הילד ממתק!

היום כל פורום שמכבד את עצמו נקרא רישמת או לא רישמית "פורום צילום ואומנות דיגיטלית" כי אנחנו בעידן הפוטושופ ושום צלם שמכבד את עצמו לא מעלה תמונה לאינטרנט ישירות מהמצלמה אלא עורך אותה בצורה כזאת או אחרת (בעיקר קונטרסט, חידוד ורוויה) ואין לזה שום קשר לעיצוב גרפי
הפורום כאן ברובו עדיין תקוע בויכוח שהסתיים בכל פורום צילום אחר ברשת לפני 8 שנים :)

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י כדרלעמר;631476:
התמונה המקורית בהחלט יפה וחדה. ילד מתוק!

הנה הצעת עיבוד, אמנם לא לטעמי כ"כ, אבל ניסיתי לקלוע לאן שאת חותרת רק בלי להרוג יותר מידי נתונים.

אחלה עיבוד,אהבתי.
צריך לעשות אולי שילוב של השניים...כי פה השיער יצא ממש לבן...:eek:

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
בתמונה הראשונה שהעלית, באמת יש את ה"אמירה האומנותית" שלך. יפה ומעניין.

רק שבשביל לקלוט את זה, צריך כמה תמונות בסגנון, או מה שעשית בסוף, העלית את המקור להשוואה.

אל תוותרי על הפן האמנותי שלך. כי אין באמנות טוב ורע, נכון ולא נכון. אלא לכל אמן יש את האמירה שלו, והמסר שהוא רוצה להעביר.

אם המסר עבר בלי מילים, הרי שהתמונה (המיצג - הויז'ואל) נכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה