בריאות הקשר בין כתמים לבנים על העור וחסרים תזונתיים, אמיתי?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם יש אמת בתאוריה שגדלנו עליה באשר לקשר בין כתמים לבנים על העור וחסרים תזונתיים?
גוגל לא הניב תוצאות כמבוקש, ואני מעוניינת לדעת האם יש אמת בסיפורים הללו או שהם תאוריות שנקשרות עם תרופות סבתא.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
על העור זה יכול להיות פטריה. בציפורניים זה ידוע פסים לבנים לא כתמים מראה על חסר בסידן. מנסיון אישי כשהוספתי סידן זה עבר עם הגדילה של הציפורן.
אבל בעור זה עניין לרופא עור או לרופא משפחה אם זה משהו פתאומי. לא לזלזל ולא ללכת לתרופות סבתא...

תחצ

משתמש פעיל
לי היו אומרים שהכתמים הלבנים על הציפורניים מעידים על חוסר בברזל.
האם יש אמת בתאוריה שגדלנו עליה באשר לקשר בין כתמים לבנים על העור וחסרים תזונתיים?
גוגל לא הניב תוצאות כמבוקש, ואני מעוניינת לדעת האם יש אמת בסיפורים הללו או שהם תאוריות שנקשרות עם תרופות סבתא.

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברגע שיש כתם גם אם אוכלים מלא ירקות זה ללא עוזר
קרוב משפחה פעם אמר לי שזה מי שלא אוכל גבינה..
מישהו שלא היה יכול גבינה וחלבי עקב בעיה בריאותית וכל הציפורניים היו נקודות לבנות
תאכלו יותר גבינה..תבדקו אם עוזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה