וידאו הקלטה בזום

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשינו עם המשפחה שיחה בזום למעלה משעה והקלטתי אותה (דרך התוכנה), הבעיה שבסיום השיחה מישהו פשוט סגר את התכונה והקובץ הקלטה נשאר על פורמט tmp במקום mp4 ואי אפשר להשתמש בו. ניסיתי להמיר / לערןך אותו עם אדובי פרמייר, פורמט פקטורי, הנדברייק ועוד, אבל אף תוכנה לא מצליחה לקרוא אותו. אשמח מאד אם למישהו יש רעיון. תודה מראש.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אייך באמת סוגרים את ההקלטה שתצא טוב?

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשינו עם המשפחה שיחה בזום למעלה משעה והקלטתי אותה (דרך התוכנה), הבעיה שבסיום השיחה מישהו פשוט סגר את התכונה והקובץ הקלטה נשאר על פורמט tmp במקום mp4 ואי אפשר להשתמש בו. ניסיתי להמיר / לערןך אותו עם אדובי פרמייר, פורמט פקטורי, הנדברייק ועוד, אבל אף תוכנה לא מצליחה לקרוא אותו. אשמח מאד אם למישהו יש רעיון. תודה מראש.

מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

בית100

משתמש צעיר
קופצת על האשכול
אולי משהוא יכול לעזור לי.
קנינו מצלמה ע"מ שנוכל להשתמש בזום, ומשום מה הקול לא עובד.
אנחנו שומעים את הצד השני, אבל הצד השני לא יכול לשמוע אותנו, ניסנו לחבר את הכבל לכל מקום אפשרי.
מה יכול להיות הבעיה?

sarit שרית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
אולי משהוא יכול לעזור לי.
קנינו מצלמה ע"מ שנוכל להשתמש בזום, ומשום מה הקול לא עובד.
אנחנו שומעים את הצד השני, אבל הצד השני לא יכול לשמוע אותנו, ניסנו לחבר את הכבל לכל מקום אפשרי.
מה יכול להיות הבעיה?

ניסיתם לעשות בדיקה של המיקרופון אצלכם בתוכנת הזום?
אולי תנסו להתחבר למישהו אחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה