עזרה ראשונה! הקטן שלי בלע ריטלין

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בן שנתיים.
בכלל ישב בלול, איכשהו משך את התיק של אחיו והוציא משם שלל.
הוא קצת מחורפן.
לא מפסיק להפוך את המוצץ כל אלפית שניה.
לגרד בראש ולהדביק טישו לאף.
סוגר ופותח ללא הפוגה איזה פתק שיש לו ביד.
מידי פעם מרביץ לעצמים שלא קיימים באוויר.
מה אני עושה עם הדבר הזה?
מישהו נתקל יודע אם צריך השגחה או משהו?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
את יודעת כמה לקח?
מינון?
א"כ תתקשרי למרכז הרעלה ותשאלי
מרכז הרעלות 04-7771900
משום מה חשבתי שהם לא פתוחים עכשיו, אבל ענו לי ושלחו למיון.
הם טוענים שיכול לעשות בעיות בקצב הלב.
מקווה שבמיון ידעו מה לעשות, אלו שם לא כ"כ מבינים בזה, מנסיון.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה יכול לעשות בעיות בקצב הלב?
סליחה על השאלה.
פשוט חושבת מה ההבדל בין להיות במיון לילה לביון להיות בבית...
אני רוצה להיות זהירה, אבל העיפות....

saltz

משתמש מקצוען
צריך ללכת לעשות בדיקת לחץ דם ואקג
בלילה זה ללכת לטרם או לבית חולים

תתכונני לזה שעכשיו הוא כנראה לא יישן עד הבוקר ולא יאכל
זה ממש גורם לחוסר רוגע נורא
מנסיון עם הבן שלי עם אטנט..
בבית חולים לא עשו כלום חוץ מזה...

ר.א.א

משתמש פעיל
משום מה חשבתי שהם לא פתוחים עכשיו, אבל ענו לי ושלחו למיון.
הם טוענים שיכול לעשות בעיות בקצב הלב.
מקווה שבמיון ידעו מה לעשות, אלו שם לא כ"כ מבינים בזה, מנסיון.
טוב ברור שתלכי.
אבל אני רק אומר שלא צריך להיות בהיסטריה.
בסך הכל בעיות בקצב הלב זה אחד מעשרות תופעות לוואי שרשומות על התרופה הזאת וזה לא אומר שזה באמת קורה.

חדזי

משתמש מקצוען
מה יכול לעשות בעיות בקצב הלב?
סליחה על השאלה.
פשוט חושבת מה ההבדל בין להיות במיון לילה לביון להיות בבית...
אני רוצה להיות זהירה, אבל העיפות....
הריטלין במינון יתר יכול לעשות הפרעת קצב . בגלל שקשה לדעת כמה נכנס עדיף שיהיה תחת ניטור. ישימו אתכם באקג וישחררו בטח עד הבוקר . עדיף ללכת פעם אחת יותר מידי מפעם אחת פחות מידי

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כדאי ללכת למיון
עדיף לשרוף לילה במיון ולא לישון לילה אחד
מאשר שיסתבך השם ישמור
מה יכול להיות הסיבוך? צריכה מישהו שיזרוק אותי מהבית.
הוא מבחינתי אמור לישון ב-8 איך הוא ער עד עכשיו והתקלה שאירגן לי בכלל לא במקום.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צריך ללכת לעשות בדיקת לחץ דם ואקג
בלילה זה ללכת לטרם או לבית חולים

תתכונני לזה שעכשיו הוא כנראה לא יישן עד הבוקר ולא יאכל
זה ממש גורם לחוסר רוגע נורא
מנסיון עם הבן שלי עם אטנט..
בבית חולים לא עשו כלום חוץ מזה...
מתי הלך לישון בסוף?
מצד אחד הוא מפהק ללא הפוגה
מצד שני הוא מתנהג נורא עצבני ומוזר.
יביאו לי בבי"ח איזה ספה או כיסא בהמתנה?

saltz

משתמש מקצוען
כשהגענו לבית חולים עשו בדיקות ואח"כ רק נשארתי להתחרפן איתו שם
לא בדקו שוב פעם..
אולי אפשר לבקש מהם להשתחרר אחרי שיעשו את הבדיקות האלו
עדיף להתחרפן איתו בבית מאשר בבית חולים...

תאמת אח"כ חשבתי אולי יש תרופה שנוגדת את ההשפעות של האטנט שהיה אפשר להביא לו וככה הוא היה נרגע יותר מהר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה