הקובץ נעלם מהמסך

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם נתקלתם כבר בבעיה כזאת?
עם סיום העבודה על קובץ מסוים ובאמצע מתן הוראה להדפסת הקובץ הפתוח שטרם שמרתי, המדפסת התחילה להדפיס והקובץ נעלם מהמסך כאילו בלעה אותו האדמה. הוא עוד לא נשמר אבל גם לא נזרק ולא נמצא בשום מקום - לא על שלחן העבודה, לא בסל המחזור ולא במסמכים. מה קרה? מה ניתן לעשות?
עבדתי עליו והשקעתי בו...

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אז אין בעיה ואין פתרון??

toichen

משתמש רשום
אם לא השתמשת בוורד שוב תנסי לפתוח קובץ חדש, ולעשות שמירה בלי לכתוב כלום, ותבדקי איפה זה נשמר, אולי שם בתיקיה נשמר גם העבודה הקודמת שלך.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה, אבל לא נשמר לי שום דבר. הקובץ הפתוח פשוט נמוג מהמסך לפני שמירה ובאמצע הדפסה.
פתאום אין קובץ, אין אפשרות שמירה כי אין את מה לשמור ואין לו זכר.
טרם נתקלתי בדבר דומה.

toichen

משתמש רשום
לפעמים מה שקורה, שמבלי לשים לב לוחצים על כפתור לסגור את הקובץ, ואז תוך כדי הקלדה המחשב שואל אם ואיפה לשמור, ואז כל הקלדה שהיא, היא כמו תשובה חיובית, והקובץ נשמר במקום ההוא. כל זה קורה בתוך שבריר שנייה, שכמעט העין לא יכולה לשים לב לזה. בהתאם לכך, צריך לבדוק התיקיות שיכול להיות שהקובץ נשמר שם.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכן ניסיתי לבדוק ולחפש בחלונית החיפוש לפי מילת המפתח שבכותרת המסמך והמחשב לא מצא מילה כזאת בכל המחשב שלי.

toichen

משתמש רשום
אני יודע מה לומר. אולי אולי יש לבדוק בסל המחזור.

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא בדקתי שם אלא חפרתי בסל המחזור ואין זכר לנס.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
האם ניסיתם דרך האפשרות של שחזור מסמכים שלא נשמרו?
קובץ> ניהול גירסאות> וכו'

[לא נראה לי וירוס כופר שמצפין מסמכים, כי כפי שאני מבין זהו מקרה יחיד]

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם ניתן לנסות לשחזר גם אחרי כמה ימים?

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ניסיתי עכשיו
ו"אין פריטים התואמים לחיפוש שלך"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה