הצעת מחיר?

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מישהו רוצה שאקח מאמר לא מעובד ורוצה שאני ישדרג לו את המאמר עם מלל יותר עשיר, סגנון ובניית המשפטים כדבעי.
בבשקעה הממוצע למאמר הוא 3 שעות, ומדובר על ספר שלם
איזה סוג מחירים לוקחים על עריכה כזו??:rolleyes:

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פר שעה. מתחיל ב 60 ש"ח, ואידך זיל גמור.

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
כולכם מסכימים שלא פחות ולא יותר??

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בעיקרון זה תלוי ברמה.
אם אתה חושב שרמתך מעל המינימום אז מחירי הביניים הם 60-100 לשעה.
ואל תשכח שתמיד יהיה מישהו שיסכים לעשות לו את זה ב40 ש"ח לשעה. :(

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בעלי הכשרה אקדמית בתחום העריכה והלשון גובים החל מששים ש"ח לשעה.

אות ומופת

משתמש פעיל
תגידו,
אני מתחילה בתחום, ואני שואלת את עצמי, איך עובדים לפי שעה? הרי הלקוח רוצה לדעת כמה יעלה לו הסיפור, לפחות סדר גודל כלשהו.
שעת עבודה זה משהו לגמרי לא מדיד על ידי הלקוח. זה בעצם אומר שהתשלום ניתן על בסיס אמון מוחלט בעורך, שיהיה ישר בדיווח שעות העבודה שלו.

כמו כן, איך אתם מחשבים את השעות? אם הלכתם באמצע להכין קפה, או עניתם לשיחת טלפון שנמשכה רבע שעה, מורידים ומחשבים? והאם מכניסים לחישוב את כל שיחות העבודה עם הלקוח?

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אמרו כאן כמה כמה פעמים, לעשות כמה עמודים או פרק, להוסיף כמה אחוזים, ואז לתת מחיר לכל הספר כפי שיעור הזה
שיהיה בהצלחה

אות ומופת

משתמש פעיל
זה באמת מה שעשיתי עד כה... משום מה חשבתי שכשאומרים מחיר לפי שעה, מתכוונים שהתמחור נעשה לפי שעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה