הצעת מחיר לקלדנות

אורקולי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם יש מחיר/תוספת מחיר להקלדה כשהלקוח רוצה תוך כדי ההקלדה לפתוח ראשי תיבות?
ההקלדה מתוך ספר מוקלד אותיות רש"י
תודה מראש.

אמיליה

משתמש מקצוען
אני לא הייתי לוקחת תוספת על פתיחת ר"ת, כי המחיר לפי תווים ופתיחת ר"ת תגדיל ממילא את כמות התווים.
אבל כן הייתי לוקחת יותר על התרגום כביכול מאותיות רש"י לאותיות רגילות. הקלדתי בעבר קטע מספר כזה וזה לקח הרבה יותר זמן!

אורקולי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם באמצע ההקלדה זה לא מוציא מהריכוז פתיחת הר"ת, וממילא רצף ההקלדה נעצר?

jacobs

משתמש פעיל
אצלי הקלדה פשוטה ורגילה היא העתקה אוטומטית (בשיטה עיוורת כמובן) בדיוק מה שכתוב בטקסט המקורי.
לפתוח ראשי תיבות זה לא באוטומט צריך יותר ריכוז והשקעת מחשבה. זה בוודאי דורש יותר מהקלדה רגילה. הייתי לוקחת יותר מהמחיר הבסיסי.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי הקלדה פשוטה ורגילה היא העתקה אוטומטית (בשיטה עיוורת כמובן) בדיוק מה שכתוב בטקסט המקורי.
לפתוח ראשי תיבות זה לא באוטומט צריך יותר ריכוז והשקעת מחשבה. זה בוודאי דורש יותר מהקלדה רגילה. הייתי לוקחת יותר מהמחיר הבסיסי.
כאלו סוגי הקלדות הייתי נותנת לגבר לעשות, שהם רואים הרבה ר"ת כמילה פתוחה בעינים, הם אפילו לא צריכים לחשבן את זה.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באותו מחיר אני מתקנת שגיאות / מפסקת ומחלקת לקטעים ועוד
לא לוקח יותר זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה