כללי הצעת יעול לפורום קהילת מעצבים גרפיים

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אם זה לא המקום והיה צורך לכתוב בפרטי נא למחוק את האשכול.
ראיתי לנכון לשתף את הכלל ואולי כך להסיק מסקנות נכונות יותר.
הייתי מציע לפתוח תת פורום נפרד המיועד רק לאינדיזיין,כי היא שונה במהותה מאילוס ופוטושופ וטומנת בחובה הרבה יותר שאלות וטכניקות ויהיה הרבה יותר נח לחפש ולהתדיין כשיש פורום יעודי רק לזה.
את התת-פורום של לוגואים וטיפוגרפיה אני חושב שאפשר להסיר,הלא ממילא הכל מתרכז פה בפורום הראשי של מעצבים גרפיים.
ומציע לצרף את הפורום של מעצבי דיגיטל UX UI לקהילת המעצבים הגרפיים,כי ממילא כולנו בסוף נמשך ונשאב לשם ומה טוב יהיה לאחד כוחות.
חוזר למשפט הראשון,אם זה לא המקום לכתוב ולהציע נא למחוק.

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם זה לא המקום והיה צורך לכתוב בפרטי נא למחוק את האשכול.
ראיתי לנכון לשתף את הכלל ואולי כך להסיק מסקנות נכונות יותר.
הייתי מציע לפתוח תת פורום נפרד המיועד רק לאינדיזיין,כי היא שונה במהותה מאילוס ופוטושופ וטומנת בחובה הרבה יותר שאלות וטכניקות ויהיה הרבה יותר נח לחפש ולהתדיין כשיש פורום יעודי רק לזה.
את התת-פורום של לוגואים וטיפוגרפיה אני חושב שאפשר להסיר,הלא ממילא הכל מתרכז פה בפורום הראשי של מעצבים גרפיים.
ומציע לצרף את הפורום של מעצבי דיגיטל UX UI לקהילת המעצבים הגרפיים,כי ממילא כולנו בסוף נמשך ונשאב לשם ומה טוב יהיה לאחד כוחות.
חוזר למשפט הראשון,אם זה לא המקום לכתוב ולהציע נא למחוק.
מצטרפת. כל מילה.

מענדי מ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
פורום נפרד לאינדיזיין? לא, בבקשה.. לא.

כבר העלו את הרעיון הזה פעם.
זה מאוד מועיל, אבל יהרוס לא פחות.

תנסה למצוא מה המכנה המשותף של רוב ההודעות על עימוד, ותשווה להודעות על עיצוב.. ותבין מייד.

הא, אבל הבעיה נשארה בעיה.
אלא שהפתרון הוא ליצור תג כל שהוא אוטומטית לכל הודעה שהנושא הוא אינדיזיין או משהו בסגנון שיהיה קל לחפש.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אלא שהפתרון הוא ליצור תג כל שהוא אוטומטית לכל הודעה שהנושא הוא אינדיזיין או משהו בסגנון שיהיה קל לחפש.
אולי קדימונים.
כמו בפורום של הצלמות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה