עזרה ראשונה! הצילו ממש! פיסורה, כאבים איומים וחיפוש פתרון בדחיפות!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פיסורה מחרידה שהופיעה אחרי לידה
דפיקות לב לפני כל שירותים!
אנטורלין- נוסה
תרופות טבעיות גם כן...
יש מישהו שרכש או השתמש במשהו מוכח?
כל מידע התקבל בברכה
מדובר בהצלה של ממש!
תודה רבה

דודה רות

משתמש צעיר
טוש עם זרם חזק לכיוון בזמן השירותים
מקהה קצת את הכאב
מעודדת שעובר בסוף
נורא עכשיו

5699

משתמש פעיל
גם אני עברתי פיסורה כפולה אחרי הלידה הראשונה. ייסורי איוב. מניסיוני המר אל תחכי לכי יסר לניתוח. 3 חודשים ניסיתי כל הקרמים למיניהם וכלום. לא רוצה ליזכר מהתקופה ההיא. תבקשי ישר ניתוח. יום יומיים ואת כמו. חדשה. אני עברתי את זה בח"ול . לא יודעת איך זה בארץ אבל אם יש לך אפשרות לניתוח בימים הקרובים לכי על זה. מציל חיים.
רפואה שלימה.
עיצה .אם את יכולה קחי איבופן או משכך כאבים אחר, לפני!! השירותים.

שדה יין

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני סבלתי נוראות אחרי לידות סבל בל יתואר
בעצם מה שהציל אותי בסוף לדאוג ליציאות רכות יש כדור טבעי בשם גרין לקס שעושה את הנ"ל וכן כמובן לטפל בפצע וניהיה סוף לסבל...

שדה יין

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גם אני עברתי פיסורה כפולה אחרי הלידה הראשונה. ייסורי איוב. מניסיוני המר אל תחכי לכי יסר לניתוח. 3 חודשים ניסיתי כל הקרמים למיניהם וכלום. לא רוצה ליזכר מהתקופה ההיא. תבקשי ישר ניתוח. יום יומיים ואת כמו. חדשה. אני עברתי את זה בח"ול . לא יודעת איך זה בארץ אבל אם יש לך אפשרות לניתוח בימים הקרובים לכי על זה. מציל חיים.
רפואה שלימה.
עיצה .אם את יכולה קחי איבופן או משכך כאבים אחר, לפני!! השירותים.
זה ממש לא פיתרון ניתוח --- זה תמיד יכול לחזור.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לטחורים מאד מאד עוזר חמאת שיאה קונים אצל גרין של המשחות לכוויות
ההגיון אומר שיכול לעזור גם לפיסורה
שווה להתייעץ איתם.

chh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון במקרה זהה (+טחורים)
למרוח כמה פעמים ביום שמן קוקוס
אחרי חודשים של סבל נוראי ונסיון של משחות יקרות שלא עזרו בכלל
לתדהמתי, אחרי יום-יומיים היה שיפור מדהים ואחרי שבוע לא היה זכר
מומלץ להמשיך בתקופה הקרובה למרוח פעם-פעמיים ביום שלא יחזור

5699

משתמש פעיל
אני ניסיתי הכלללל ולא היה ברירה אלא ניתוח. מבטיחה שעוד שבוע ככה ולא יודעת מה היה קורה איתי. 12 שעות אחרי כל יציאה הייתי במיטה בלי יכולות לזוז עם כאבים חדים ונוראים. . בקושי יכולתי לקום כדי להאכיל את התינוקת.ממש לא תפקדתי. היה לי קשה אפילו ללכת ,לשבת . אין אין מילי שיכולים לתאר מה שעברתי. הייתי חוורת כל הזמן .ממש גיהינום.

5699

משתמש פעיל
ברוך השם אני אחרי 7 שנים מאז וב"ה לא חזר. כמובן שבלידות הבאות הקפדתי שלא יהיה לי עצירות .

mali-a

משתמש צעיר
פיסורה מחרידה שהופיעה אחרי לידה
דפיקות לב לפני כל שירותים!
אנטורלין- נוסה
תרופות טבעיות גם כן...
יש מישהו שרכש או השתמש במשהו מוכח?
כל מידע התקבל בברכה
מדובר בהצלה של ממש!
תודה רבה
לא מסוגלת לשמוע את זה, סבל מטורף :(
אבל אני אחרי 3 חודשים מהלידה ואינספור משחות כן עזר לי האנטרולין,
בכל מקרה עזרה ראשונה תקחי אופטלגין ורק זה! (נורופן לא עושה כלום) לפני היציאה, לא כ"כ עוזר בזמן היציאה אבל פשוט מציל אח"כ, לי לא היה בכלל כאבים אחרי היציאה כשלקחתי אופטלגין.
(ובלי אופטלגין לא ידעתי איך קוראים לי בערך עד 6 שעות אחרי היציאה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה