הצילו... העברת אתר וורדפרס בין שרתים והחלפת דומיין

• פותח הנושא havi
  • פורסם בתאריך

havi

משתמש חדש
למישהו יש קישור להדרכה בנושא SOS?

בניתי אתר ואני רוצה להעביר אותו לדומיין שהוקצה לו אך אני נתקלת בקשיים מרובים...

אודה אם מישהו יפנה אותי להדרכה מפורטת בנושא כי יוטיוב לא הספיק לי...:(

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האם את מחליפה שרת, דומיין, או שניהם?
בכל מקרה, התהליך יחסית קל.
אצא מנקודת הנחה שאת מעוניינת לעבור שרת וגם להחליף דומיין, הנה רשימת הצעדים המומלצת:
לפני כן יש לוודא שהדומיין החדש מופנה כנדרש אל האיכסון החדש.

1. כניסה למנהל הקבצים של האיכסון הישן ויצירת קובץ ארכיון שמכיל את כל קבצי האתר. הורדה של הקובץ אל המחשב.
2. כניסה לניהול הוורדפרס, עדכון כתובת האתר וכתובת וורדפרס לכתובת החדשה. לשים לב: לאחר אישור הפעולה, לא יהיה ניתן לגשת לניהול הוורדפרס באתר הישן.
3. ייצוא של מסד הנתונים של וורדפרס. דרך פאנל האיכסון נכנסים לphpmyadmin ומייצאים את מסד הנתונים של וורדפרס.
4. באיכסון החדש מעלים ומחלצים את ארכיון הקבצים באמצעות מנהל הקבצים של פאנל האיכסון.
5. יוצרים מסד נתונים חדש ומייבאים אליו את הייצוא של המסד הקודם.
6. במידה ושם מסד הנתונים, שם המשתמש, ו/או הסיסמה של המסד שונים מכפי שהיו בהתקנה המקורית, יש לערוך את קובץ wp-config בהתאם.
זהו. סיימנו.
לפעמים אחרי העברת אתר, יש בעיות לנווט בתוך האתר. צריך ללכת להגדרות, מבנה קישורים ולשמור מחדש מבנה קישורים.
בהצלחה.

שרה דדוש

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אם אני רוצה להעביר דומיין בלבד??
להשאר עם אותו אחסון?
איך עושים זאת?

תודה מראש...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מפנים את הדומיין החדש לאיכסון שלכם
אחרי שההפניה עובדת, דואגים לעדכן את הדומיין בשני מקומות: בפאנל הניהול של חשבון האיכסון ובמערכת וורדפרס עצמה.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בנוסף למה שכתב shia
אם הכוונה למעבר מדומיין X לדומיין Y
יש לעשות הפניות 301 מהדומיין הישן לדומיין החדש,
ויותר מכך רצוי (בעיקר אם האתר מקודם וכדו') להפנות כל דף מהדומיין הישן לדף המתאים בדומיין החדש.

שרה דדוש

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Shia;1304031:
מפנים את הדומיין החדש לאיכסון שלכם
אחרי שההפניה עובדת, דואגים לעדכן את הדומיין בשני מקומות: בפאנל הניהול של חשבון האיכסון ובמערכת וורדפרס עצמה.

אבל אחרי ששיניתי באדמין אין לי אפשרות להכנס למערכת הניהול של וורדפרס..

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שרה דדוש;1304214:
אבל אחרי ששיניתי באדמין אין לי אפשרות להכנס למערכת הניהול של וורדפרס..

לא במערכת הניהול. אלא בקובץ config.php.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה