Gmail הצילו! אני מנסה להיכנס לג'ימייל וזה מה שכתוב לי:

אהל תמר

משתמש פעיל

לא ניתן לגשת למוצר של Google​

אם הופניתם לדף הזה ממוצר מסוים, סימן שהגישה שלכם למוצר הזה הושעתה. לקבלת מידע נוסף, כדאי להמשיך לקרוא.
הגישה שלכם למוצר הזה של Google הושעתה בגלל חשד להפרה של התנאים וההגבלות של Google או של התנאים וההגבלות הספציפיים למוצר. לקבלת הנחיות לשימוש במוצר מסוים, עליכם לבקר בדף הבית של כל אחד ממוצרי Google שמעניינים אתכם וללחוץ על הקישורים לתנאים ולהגבלות שלהם.
Google שומרת לעצמה את הזכות:
  • להשבית חשבון למטרת חקירה.
  • להשעות את הגישה של משתמש בחשבון Google למוצר מסוים או לכל מערכת החשבונות של Google, אם זוהתה הפרה של התנאים וההגבלות או של המדיניות הספציפית למוצר מסוים.
  • לסגור חשבון בכל זמן ומכל סיבה שהיא, עם או בלי הודעה מוקדמת.
במקרה של חשבון מושעה, פועלים לפי השלבים הבאים: אם לדעתכם הגישה למוצר הזה הושעתה בטעות, אתם יכולים לפנות אלינו.
טיפ: אם לא הופניתם לדף הזה ממוצר מסוים, כדאי לבדוק את ההגבלות על השירות כדי להגיש ערעור.

האמת שאתמול שלחתי מייל ל58 כתובות בעותק מוסתר, ואחר כך שמעתי בפלאפון (בקו חינמי שנפתח במיוחד בשביל המייל שלי, מי שרוצה הסבר איך עושים את זה יכול לפנות אלי) שהתקבלה הודעת שגיאה – שהמייל לא נשלח, אולי זה קשור?

sara.k

משתמש רשום
זה עשה לי את זה בדיוק אתמול על הצאט הוא טוען ששלחתי ספאם...
ניסיתי להגיש ערעור מקווה שזה יעזור

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
האמת שאתמול שלחתי מייל ל58 כתובות בעותק מוסתר, ואחר כך שמעתי בפלאפון (בקו חינמי שנפתח במיוחד בשביל המייל שלי, מי שרוצה הסבר איך עושים את זה יכול לפנות אלי) שהתקבלה הודעת שגיאה – שהמייל לא נשלח, אולי זה קשור?
מה הקו החינמי?

ומה יצא בסוף האם ההשעיה שוחררה?

לכאורה צריך לפתוח קבוצת גוגל, או דרך חברות שליחת מייל.

אהל תמר

משתמש פעיל
זה עשה לי את זה בדיוק אתמול על הצאט הוא טוען ששלחתי ספאם...
ניסיתי להגיש ערעור מקווה שזה יעזור
מה עלה בגורל הערעור? שלי נדחה...
כרגע הוא נותן לי אפשרות להוריד תיקיית ZIP עם כל מה שהיה במייל
יש שם הרבה תיקיות - למשל DRIVE, אבל לא ברור לי באיזו תיקייה נמצאות ההודעות עצמן, אשמח אם מישהו יסביר כאן
מה הקו החינמי?
לכאורה צריך לפתוח קבוצת גוגל, או דרך חברות שליחת מייל.
אני צריך לשאול את מי שפתח לי אותו איך בדיוק הוא עשה את זה, אבל יש גולפון 0775329608
בשביל לפתוח קבוצת גוגל בנטפרי צריך נקודה שאין לי, אני מחפש תורם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה