התייעצות הצילו!!! איך מפסיקים לקבל הודעות טורדניות?

מצב
הנושא נעול.

יוסי123

משתמש סופר מקצוען
למה אנשים ממשיכים לפרסם כתובות מיל?

אם אני הייתי @ניהול האתר הייתי פשוט חוסם לשבועיים מי שמפרסם כתובת מייל, ואז היו מפסיקים.

אם צריכים משהו אז יש הודעות פרטיות ומי שאין יכול לבקש ממישהו שיש לעשות טובה ולתווך, ומקסימום שם לכתוב כתובת מייל

ירוק בהיר

משתמש פעיל
אני אף פעם לא כותבת את כתובת המייל שלי. אם אני צריכה משהו ספציפי אני משתמשת במייל לעשר דקות. זה חינמי, ויש אפשרות לשחזר את כתובת המייל לכמה שעות אחורה. לאחר מכן המייל נמחק לצמיתות.
לדעתי לא כדאי אף פעם לכתוב "אם למישהו יש... שישלח לי למייל....". אבל אם צריך משהו ממישהו ספציפי אפשר לפרסם מייל זמני, לפתוח את ההודעה, לקרוא את האינפורמציה, וזהו. כתובת המייל לא קיימת יותר.

nuyh

משתמש פעיל
אני לא מפרסם את המייל שלי ובכל אופן הייתי מציע לכל מי שהטרידו אותו לפנות ביחד למשטרה ( יש אפשרות לתלונה מקוונת - באינטרנט ) מכמה סיבות :
א. לבער את הנגע .
ב. בשביל שהילדים לא יחשפו לתוכן המסוכן הזה.
ג. בשביל הבטחון האישי יש הרבה אנשים שלאחר שקיבלו הודעה כזו נכנסים לתחושה לא נעימה....

מירי עוס

משתמש מקצוען

אם אני הייתי @ניהול האתר הייתי פשוט חוסם לשבועיים מי שמפרסם כתובת מייל, ואז היו מפסיקים.

אם צריכים משהו אז יש הודעות פרטיות ומי שאין יכול לבקש ממישהו שיש לעשות טובה ולתווך, ומקסימום שם לכתוב כתובת מייל
לא חושבת שצריך להעניש את הקורבן.

ש.א.א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בשיא טיפשותו שם בעותק מוסתר כך שמיד הבנתי ששלח לכמה כתובות ביחד
ההטרדה הפוגענית הזו אתמול ו
יבואו אחרים במקומו,
זה לא יהיה הסוף של הדבר.
אני גם קיבלתי אתמול מייל עם מילים ....
שלחו לי גם בעותק נסתר מעניין באיזה שעה את קיבלת , כי כנראה זה אותו אחד

חחח

משתמש סופר מקצוען

לא מבינה למה אתם דורשים מניהול האתר להיות אחראי למעשים של האנשים. הוא מבחינתו עשה את המקסימום מנע את האפשרות לפרסם מיילים באופן ברור כך שאין פה "לא ידעתי".
אם למרות זאת מישהו החליט לשים את המייל שלו שישא בתוצאות. מה זה קשור לפרוג?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
@אינסוף ,
פתחתי בשבילך אשכול :)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אוף, הגיע אלי היום פעם ראשונה כזה מייל.
לא הבנתי מאיפה זה נופל עלי:(
העברתי לספאם ומחקתי משם
אתם אומרים שזה יכול לחזור עכשיו 50 פעמים??
הצילוווו
אז עדיף פעם הבאה לכתוב מספר טלפון או שזה יהיה יותר גרוע?
ברור שעדיף מייל,
את מדווחת על ספאם או פישינג, ולא שומעת ממנו יותר לעולם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה