התייעצות הצילו!!! איך מפסיקים לקבל הודעות טורדניות?

מאמרים אחרונים

איך מתמודדים עם ביקורת במקום העבודה
כולנו היינו שם. הבוס נותן משוב שלילי במהלך הערכת העובדים, או שעמית לעבודה מעביר ביקורת קשה על מצגת שעבדנו עליה חודשים. ביקורת יכולה להיות קשה...
נפלת לבור השחור? אין לך סיכוי להתקבל לעבודה☹
חיפוש עבודה בתקופת המשבר - האם יש עכשיו סיכוי לחפש, למצוא ולהתקבל?
אחמד הנגר, עפרון מעוך, הבטחות, והמלצה לוהטת על חברת מטבחים יוצאת דופן!
קצת מילים על פעם, היום, איי גלוס, ועוד קצת מילים על מטבחים ועניינים
3.00 star(s) 4 ratings
היערכות עסקית לקראת סוף שנה
שנת 2020 תיחרט כשנת טלטלה בכל התחומים עם התפרצות והתפשטות מגיפת הקורונה, ובפרט כלכלת העולם אשר ספגה מכה קשה, מי יותר ומי פחות. אני בטוח כי רובם...
מצב
הנושא נעול.

יוסי123

משתמש מקצוען
למה אנשים ממשיכים לפרסם כתובות מיל?

אם אני הייתי @ניהול האתר הייתי פשוט חוסם לשבועיים מי שמפרסם כתובת מייל, ואז היו מפסיקים.

אם צריכים משהו אז יש הודעות פרטיות ומי שאין יכול לבקש ממישהו שיש לעשות טובה ולתווך, ומקסימום שם לכתוב כתובת מייל

ירוק בהיר

משתמש פעיל
אני אף פעם לא כותבת את כתובת המייל שלי. אם אני צריכה משהו ספציפי אני משתמשת במייל לעשר דקות. זה חינמי, ויש אפשרות לשחזר את כתובת המייל לכמה שעות אחורה. לאחר מכן המייל נמחק לצמיתות.
לדעתי לא כדאי אף פעם לכתוב "אם למישהו יש... שישלח לי למייל....". אבל אם צריך משהו ממישהו ספציפי אפשר לפרסם מייל זמני, לפתוח את ההודעה, לקרוא את האינפורמציה, וזהו. כתובת המייל לא קיימת יותר.

nuyh

משתמש צעיר
אני לא מפרסם את המייל שלי ובכל אופן הייתי מציע לכל מי שהטרידו אותו לפנות ביחד למשטרה ( יש אפשרות לתלונה מקוונת - באינטרנט ) מכמה סיבות :
א. לבער את הנגע .
ב. בשביל שהילדים לא יחשפו לתוכן המסוכן הזה.
ג. בשביל הבטחון האישי יש הרבה אנשים שלאחר שקיבלו הודעה כזו נכנסים לתחושה לא נעימה....

מירי עוס

משתמש פעיל

אם אני הייתי @ניהול האתר הייתי פשוט חוסם לשבועיים מי שמפרסם כתובת מייל, ואז היו מפסיקים.

אם צריכים משהו אז יש הודעות פרטיות ומי שאין יכול לבקש ממישהו שיש לעשות טובה ולתווך, ומקסימום שם לכתוב כתובת מייל
לא חושבת שצריך להעניש את הקורבן.

ש.א.א

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בשיא טיפשותו שם בעותק מוסתר כך שמיד הבנתי ששלח לכמה כתובות ביחד
ההטרדה הפוגענית הזו אתמול ו
יבואו אחרים במקומו,
זה לא יהיה הסוף של הדבר.
אני גם קיבלתי אתמול מייל עם מילים ....
שלחו לי גם בעותק נסתר מעניין באיזה שעה את קיבלת , כי כנראה זה אותו אחד

חחח

משתמש מקצוען

לא מבינה למה אתם דורשים מניהול האתר להיות אחראי למעשים של האנשים. הוא מבחינתו עשה את המקסימום מנע את האפשרות לפרסם מיילים באופן ברור כך שאין פה "לא ידעתי".
אם למרות זאת מישהו החליט לשים את המייל שלו שישא בתוצאות. מה זה קשור לפרוג?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
@אינסוף ,
פתחתי בשבילך אשכול :)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אוף, הגיע אלי היום פעם ראשונה כזה מייל.
לא הבנתי מאיפה זה נופל עלי:(
העברתי לספאם ומחקתי משם
אתם אומרים שזה יכול לחזור עכשיו 50 פעמים??
הצילוווו
אז עדיף פעם הבאה לכתוב מספר טלפון או שזה יהיה יותר גרוע?
ברור שעדיף מייל,
את מדווחת על ספאם או פישינג, ולא שומעת ממנו יותר לעולם.

גומה

משתמש פעיל
פתחתי עכשיו את חשבון המייל שלי לבדוק אם גם אני ברשימה של המוטרדים, (הכתובת הזו היא נטו בשביל הניק, ובקושי פותחת אותו) וגילית בספאם שלוש הודעות הזויות.
מעניין שזה עבר אוטומטית לספאם.

מצב
הנושא נעול.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה