חומרה הצילווו! וירוס!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סמליל

משתמש מקצוען
לא יודעת איך נעלם לי האנטי וירוס
מה אני עושה עכשיו? חוץ מללכת לטכנאי
אפשר להתקין לבד?
יש למישהו קישור לאנטי טוב?
1720776094064.png

sk1203

משתמש מקצוען
לא יודעת איך נעלם לי האנטי וירוס
מה אני עושה עכשיו? חוץ מללכת לטכנאי
אפשר להתקין לבד?
יש למישהו קישור לאנטי טוב?
צפה בקובץ המצורף 1706027
תתקין את איסט (לפחות לסריקה עכשיו, יש חודש ניסיון בחינם)
שים לב שהקישור הוא להורדה ישירה של איסט פרימיום
לאחר חודש שים לב להסיר את ההתקנה שלו (או לרכוש מנוי)

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
לא ברור למה החלטת על פי ההודעה המצורפת שנעלם לך האנטי וירוס
בכל מקרה במידה ובאמת אין אנטי וירוס ממליץ להתקין את של ירון , פריצה אוטומטית יחד עם ההתקנה לא צריך לעשות כלום מעבר להשבית את האנטי וירוס קודם ההתקנה (שאצלך זה לא רלוונטי כי נראה לך שאין אנטי וירוס)

סמליל

משתמש מקצוען

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
לא ברור למה החלטת על פי ההודעה המצורפת שנעלם לך האנטי וירוס
בכל מקרה במידה ובאמת אין אנטי וירוס ממליץ להתקין את של ירון , פריצה אוטומטית יחד עם ההתקנה לא צריך לעשות כלום מעבר להשבית את האנטי וירוס קודם ההתקנה (שאצלך זה לא רלוונטי כי נראה לך שאין אנטי וירוס)
מה הקטע אם זה זמני?
הכי קבוע שיש (עד שהסט חוסמים)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
דיפנדר המובנה של ווינדוס עושה עבודה מצוינת, והוא לגמרי בחינם
התקנת אנטי-וירוס פרוץ עלולה להיות בעצמה וירוס...

נערך לאחרונה ב:

סמליל

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה