שיתוף בתהליך הפתעה בגינה+ סרטון

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עוד שיתופון מתהליכי העבודה שלי-
קיבלתי שיחת טלפון מהרכזת במתנ"ס
"אלישבע, את מוכנה לאתגר?"
"כן, אבל תגידי לי קודם מה האתגר."

אחרי שיח ודברים היא ביקשה שאני אצייר משהו שמתאים למודעה ועוד כמה דברים של הפעילות שלהם
לפעילות קוראים הפתעה בגינה, אז מה שיקרה בעירנו הנחמדת ביתר עילית: באים לגינה\ פארק אקראי ובמפתיע פוצחים שם בפעילות, פורקים ציוד, הגברה, יש מופע במקום, יצירה וכו'.
אז הקונספט הוא בעצם- ההפתעה, הילד בא לתומו לגינה כמו בכל יום רגיל, אבל פתאום האקשן מתרחש והילדים נהנים עד הגג.
דדליין? בדחיפות ככל האפשר.

אחרי שניתנה לי יד חופשית ניסיתי לחשוב על רעיון שיבטא את כל זה וישתלב במודעה, לקחתי נייר והתחלתי לתכנן, כי הרעיונות הכי טובים קורים מחוץ למסך.
זה השלב שאף אחד חוץ ממני לא מבין מה מתרחש על הנייר, זה בסדר.

20220705_215608.jpg

עוד דבר- צריך שתהיה אחידות בציור, כל הרעיון של הפרויקט הזה הוא אחדות, ויש אחדות יותר מבגינה? כל שבטי ישראל, הרי בגינה כולם ביחד- קטנים וגדולים, חסידים לצד ספרדיים, כיפה כזאת או אחרת, כולנו עומדים בתור לנדנדה הנכספת :)
טוב, לא יודעת למה חשבתי בשרבוט שמתוך הקופסא יצא משהו, מידי מסבך, מידי מפורט, נישאר ברעיון המקורי של ההפתעה. נשאיר מקום לדמיון, וגם לטקסט של המעצבת הגרפית.

סקיצה דיגיטלית ושלחתי-
1658083069520.png

יש אישור, מעולה. עוברים הלאה.
קו נקי וצבע בסיסי​
גינה בהפתעה- קו.jpg
גינה בהפתעה- צבע בסיס.jpg

הצללות,
גינה בהפתעה- צל.jpg

והארות לסיום:​
גינה בהפתעה- הארות.jpg

שולחת למעצבת, לא לפני שמרחיבה את הפורמט ובמחשבה מחודשת מאריכה קצת למעלה ולמטה ומוסיפה קצת רקע למעלה ולמטה, בדיבור עם המעצבת יצטרכו להתאים את זה גם לשמשונית צרה ועוד דברים חוץ מהמודעה לעיתון.

ואחרי העיצוב המקסים. קרדיט לסטודיו גרפלדמן
עיתון.jpg

סרטון תהליך מורץ למיטיבי לכת
כאן

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אלישבע מהמם.
ראיתי בעיתון וחיכיתי למאחורי הקלעים בפרוג...

איזה שיתוף מתוק. כל כך יפה התהליך, והביצוע מרתק, אהבתי ממש את התוצר המוגמר!

וואו
ראיתי בעיתון ותפס אותי מיד, מודעה בובה...
פצצת כשרון שאת!!!!

מדהים!! מתוק, חינני ופשוט מושלם!!!
אהבתי!

מדהים, ילדותי, שמח ומשמח כהרגלך! :)
תודה על הפרגון :)

yelta

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו תהליך מרתק!
קו נקי ומרענן
כיף להסתכל ולהתחבר

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ממש מתוק ותפס מיד את העין, נהדר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה