שיתוף - לביקורת הפרסומות האלה...

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
"אתה לא נורמלי! מי לימד אותך לנהוג?!" הוא יצא מהרכב, טורק את הדלת ברעש.

"אני נוהג מצוין! מה אתה טס ככה עם הרכב?!" זעם האיש בעל הזקן הכתום. אגרופיו התנופפו באוויר בכעס.

"אני טס?" התעצבן הראשון, "אתה חושב שהכביש של אמא שלך!" צעק. "עוצר באמצע הכביש!"

השני לא נשאר חייב, "אתה דוהר עם הסובארו החבוטה שלך ולא מסתכל בעיניים! אתה עוד מאשים אותי?!"

"כן! מה אתה עוצר פתאום? תראה איך הרכב שלי נראה בגללך!"

"הרכב שלך נראה ככה תמיד! אתה שברת לי את המראה! כל הרכב שלי מעוך בגללך!" צעק לו בחזרה המזוקן.

"אני שברתי? שברת לעצמך! אף אחד לא ביקש ממך לעצור!!!"

"אני לא עצרתי! זה הכול בגלל הטיסה שלך! ת'לא מסתכל לאן אתה נוסע!" הג'ינג'י שלף סיגריה והכניס אותה לפיו כשהיא כבויה.

"קאט!!!" מני וקשטוק נכנס אל משטח הצילום. "אייזנבך! מה סיגריה עכשיו?! קדימה כולם, מההתחלה!"

"מענין מאיפה יש לאייזנבך כסף לתקן את הרכב". לחשש לוי מהשיפוצים. "לא שמעתי על ירושה או משהו..."

"אולי לאייזנבך אין ירושה מהסבתא אבל יש לו בנק שמבין אותו מצוין".

מה הם נדחפים לנו לסרטון? איזה יאכנעס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה