הפריצות של "ירון"

יצחק19810

משתמש צעיר
אני מני שכל אחד מכיר את ירון מאתר fxp הוא פורץ כמעט כל תוכנה פופולרית, אם נדלג על השאלה ההלכתית של זכויות יוצרים יש לי שני שאלות:
1. האם יש סכנה למחשב בשימוש בתוכנות שלו.
2. איך יתכן לכל הרוחות שאפשר לפרוץ כל תוכנה יש בזה משהו חסר הגיון, אז מדברים על אופיס ווינדוס סביר להניח שזה נח להם כדי שהם יהנו מנתח שוק גדול של משתמשים, אבל שאר התוכנות מה ההגיון?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נחשב אמין דווקא
לשאלה השניה - זה לא שהוא ממציא חדשים יש הכל ברשת והוא עושה את זה לאוטומטי.
אם אין מספיק הגנה אפשר.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
אני מני שכל אחד מכיר את ירון מאתר fxp הוא פורץ כמעט כל תוכנה פופולרית, אם נדלג על השאלה ההלכתית של זכויות יוצרים יש לי שני שאלות:
1. האם יש סכנה למחשב בשימוש בתוכנות שלו.
2. איך יתכן לכל הרוחות שאפשר לפרוץ כל תוכנה יש בזה משהו חסר הגיון, אז מדברים על אופיס ווינדוס סביר להניח שזה נח להם כדי שהם יהנו מנתח שוק גדול של משתמשים, אבל שאר התוכנות מה ההגיון?
מה חסר הגיון בזה? קצת ידע באסמבלר ואפשר לפרוץ כמעט כל תוכנה

יצחק19810

משתמש צעיר
מה חסר הגיון בזה? קצת ידע באסמבלר ואפשר לפרוץ כמעט כל תוכנה
א. אני לא יודע מה זה "אסמבלר".
ב. כוונתי בשאלה היא איפה ההגיון של המייצרים שאפשר לפרוץ כל תוכנה, זה בלתי אפשרי ליצר תוכנה שלא ניתנת לפריצה.
מתעניין ותו לא....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה