א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
[או לשים איזה חומר אנטי קלרק נגד אבנית.] ולכאו' (בלי אחריות) מקסימום ישבר, אולי עדיף לקנות חדש מאשר להזמין טכנאי.
כטכנאי אני אומר שחומר נגד אבנית לא יעזור כלום.
פעמים רבות השבירה לא עוזרת כי תקועים שם סיכות וכו' הפתרון הפשוט הוא לפתוח מלמטה ולרוב לא נצרך טכנאי.

חשמלוש

משתמש פעיל
דרוש עזרה בתקלה של מכונת כביסה לא דיגיטלי של בוש
מפעילה מכונה של 40 מעלות המכונה מתחילה ואחרי חמש דקות מסמן כאילו שלא הפעלתי אותו
וזה עובד רק ב30 מעלות
אשמח עם מישהו יוכל לעזור לי בזה

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
דרוש עזרה בתקלה של מכונת כביסה לא דיגיטלי של בוש
לא לגמרי ברור לי.
מה פרוש לא דיגטלי? מכונה ללא כרטיס (בת 20 בערך)? או רק שאין צג?
מסמן כאילו שלא הפעלתי אותו
יש נורות שונות מהבהבות?
ועל 30 מעלות זה פועל לגמרי טוב?

חשמלוש

משתמש פעיל
כשזה נתקע בהתחלה זה פשוט מהבהב כאילו שלא הפעילו ז"א הלחצן שמפעיל את המכונה
וכשזה נתקע לפני סחיטה זה מהבהב הלחצן ההפעלה והכפתור העליון בשורת הכפתורים שנמצאים אחד מעל השני שהנורות נדלקות לפי המצב של המכונה (שמראה על הפעולה האחרונה לפני שהמכונה מסיימת)
מקוה שזה מספיק מובן אם לא אצרף תמונה

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@א. שטיגליץ
אמשח לעזרתך
יש לנו נזילה במכונת כביסה, יוצאים מים מתחת למכונה באזור שתחת הפילטר בימין למטה.
(הפילטר תקין, פתחנו סגרנו הוצאנו לכלכוך לא שם הבעיה)
החלפנו ממש לאחורנה גומי בדלת המכונה הוא שלם ותקין
הגומי שבין המכונה למשאבה תקין
מה עוד יכולה להיות התקלה?
גם אחרי שמכונה מסימת תכנית ממשיך לנזול מתחת עוד מים
אין בעיה בניקוז
תודה מראש!!

ינאב

משתמש פעיל
@א. שטיגליץ
אמשח לעזרתך
אין בעיה בניקוז
תודה מראש!!
לי זה קרה לפני חודש והבעיה הייתה שהמשאבה נשברה... צריך להחליף את כל המשאבה.. ביקר אצלי טכנאי... הסתכלתי איך הוא מחליף זה לא נראה כזה פשוט אבל מאמינה שעם סרטונים ברשת תצליחו

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לי היה תקלה E18
כמו שראיתי כאן פתחתי מלמטה
התאמצתי כדי להוציא עם צבת את הקפיץ שעוטף את הגומי על המשאבה
והעצה שלי לחברים כאן: בפעם הבאה תשימו את הסוגר של הקפיץ ברזל בכיוון למטה וכך לא תסתבכו לפוח את הצינור
אל יספיק לכם הטיה קטנה של המכונה

אצלי היה פלסטיקים של חולצות ודף של לוכד צבעים

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
@א. שטיגליץ
אמשח לעזרתך
אין בעיה בניקוז
תודה מראש!!
נזילה יכולה לנבוע מכמה גורמים
לפעמים סתם נפתח שם פקק של צינור שאמור להיות פקוק
לפעמים נקרע שם צינור או הגומי דלת ואפשר להדביק עם סופר 7
הייתי ממליץ לנתק אותה מהחשמל להרים את הקדימה של המכונה באופן שניתן להכניס את הראש תחתיה ולהסתכל עם פנס על המכונה מהתחתית ואז לשפוך כמה בקבוקים של מים למכונה עד שהנזילה תתחיל ותראו את מקורה אם תרצו אפשר להעלות כאן תמונה של המסקנות ונחשוב על פתרון.
ישנם חברות (אל ג'י ועוד כמה דגמים מסוימים של חברות אחרות) שהתחתית סגורה וצריך להסתכל מאחורה קצת יותר בעיה.
צריך שיקרה משהו מאוד דרסטי כדי שמשאבה תישבר ברמת הנזילה , מכה מוגזמת מאוד בתוך המכונה, לא סביר בכלל.

אפרתEfrat

משתמש רשום
גם לנו התחילו לצאת מים מהמכונה, עם הערת תקלה E18.
פתחתי את הפקק של הפילטר לפי ההוראות כאן ואכן מצאתי הרבה אבמ"ים.
חוץ מהפקק צריך להוציא עוד משהו? יש ש כמין פלסטיק תכלת שנראה תקוע- זה הפילטר עצמו? צריך להוציא אותו? מצורפת תמונה
מכונה של בוש @א. שטיגליץ

קבצים מצורפים

• IMG_20240901_131924.jpg
    IMG_20240901_131924.jpg
    2.1 MB · צפיות: 3

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
גם לנו התחילו לצאת מים מהמכונה, עם הערת תקלה E18.
פתחתי את הפקק של הפילטר לפי ההוראות כאן ואכן מצאתי הרבה אבמ"ים.
חוץ מהפקק צריך להוציא עוד משהו? יש ש כמין פלסטיק תכלת שנראה תקוע- זה הפילטר עצמו? צריך להוציא אותו? מצורפת תמונה
מכונה של בוש @א. שטיגליץ
נראה לי ששברתם את הפילטר

אפרתEfrat

משתמש רשום
🙁 הפקק מחובר לפילטר? באמת נראה שהפלסטיק שבור, הוא אמור להפתח, או רק הפקק?

נערך לאחרונה ב:

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
🙁 הפקק מחובר לפילטר? באמת נראה שהפלסטיק שבור, הוא אמור להפתח, או רק הפקק?
תוציאו עם פלייר את הפלסטיק הזה. מאחוריו יש פלופלור. שאותו צריך לנקות בלי להוציא
נראה לי שבאופן השבר הזה תוכלו להמשיך להשתמש . תחזירו את הפלסטיק הזה שבתמונה , ואח"כ את הפקק נקווה שהפלסטיק השבור הוא לא ימנע מהפלופלור להסתובב, אם הצרות ממשיכות תחליפו פקק.
בהצלחה

אפרתEfrat

משתמש רשום
תודה, אבל איך מוציאים את הפלסטיק? לא רואה מקום שאפשר לאחוז בלי שידבר. הקישורים ששמו פה לא נפתחים לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה