עזרה הפעלת תעודת זהות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך אני מפעיל? באתר my.gov.il אין כרגע אפשרות כזאת ולקבל מענה אנושי בטלפון צריך הרבה זכויות..
למישהו יש פתרון אחר?

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכנסתם לאזור האישי הממשלתי? אמור להיות כפתור של הפעלת תעודת הזהות, ואין צורך לעשות פעולה נוספת

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נכנסתם לאזור האישי הממשלתי? אמור להיות כפתור של הפעלת תעודת הזהות, ואין צורך לעשות פעולה נוספת
נכנסתי ולא ראיתי שום כפתור כזה אולי תצרפי צילום מסך?
תודה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מתוך האתר של משרד הפנים

איך מפעילים את התעודה​

תעודת הזהות חייבת להיות בידיכם בעת ההפעלה.

הפעלה למשתמשים רשומים​

1. התחברו לאזור האישי הממשלתי.
  2. במסך "הודעות ועדכונים" תופיע הודעה בנוגע להפעלת התעודה, לחצו על כפתור ההפעלה.
  3. בסיום הפעולה תופיע הודעה שההפעלה בוצעה בהצלחה.

הפעלה למשתמשים שאינם רשומים​

1. היכנסו לאזור האישי הממשלתי, משם תועברו להרשמה למערכת ההזדהות הממשלתית.
  2. מלאו את הפרטים הנדרשים וביחרו 2 אמצעי זיהוי לאימות זהותכם. אם בחרתם בתעודת הזהות כאחד מאמצעי הזיהוי, רישמו את תאריך ההנפקה של התעודה הישנה שלכם.
  3. לאחר ביצוע ההרשמה ויצירת החשבון תוכלו להיכנס למערכת.
  4. במסך "הודעות ועדכונים" תופיע הודעה בנוגע להפעלת התעודה, לחצו על כפתור ההפעלה.
  5. בסיום הפעולה תופיע הודעה שההפעלה בוצעה בהצלחה.

הפעלה לתעודת זהות ראשונה​

אם לא הפעלתם את התעודה באמצעות המסרון ואין לכם אפשרות להכנס לאזור האישי הממשלתי, אפשר להתקשר למוקד שירות ארצי 3450*, למסור את מספר תעודת הזהות ולבקש להפעיל את התעודה.
1639913059158.png

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מתוך האתר של משרד הפנים

איך מפעילים את התעודה​

תעודת הזהות חייבת להיות בידיכם בעת ההפעלה.

הפעלה למשתמשים רשומים​

1. התחברו לאזור האישי הממשלתי.
  2. במסך "הודעות ועדכונים" תופיע הודעה בנוגע להפעלת התעודה, לחצו על כפתור ההפעלה.
  3. בסיום הפעולה תופיע הודעה שההפעלה בוצעה בהצלחה.

הפעלה למשתמשים שאינם רשומים​

1. היכנסו לאזור האישי הממשלתי, משם תועברו להרשמה למערכת ההזדהות הממשלתית.
  2. מלאו את הפרטים הנדרשים וביחרו 2 אמצעי זיהוי לאימות זהותכם. אם בחרתם בתעודת הזהות כאחד מאמצעי הזיהוי, רישמו את תאריך ההנפקה של התעודה הישנה שלכם.
  3. לאחר ביצוע ההרשמה ויצירת החשבון תוכלו להיכנס למערכת.
  4. במסך "הודעות ועדכונים" תופיע הודעה בנוגע להפעלת התעודה, לחצו על כפתור ההפעלה.
  5. בסיום הפעולה תופיע הודעה שההפעלה בוצעה בהצלחה.

הפעלה לתעודת זהות ראשונה​

אם לא הפעלתם את התעודה באמצעות המסרון ואין לכם אפשרות להכנס לאזור האישי הממשלתי, אפשר להתקשר למוקד שירות ארצי 3450*, למסור את מספר תעודת הזהות ולבקש להפעיל את התעודה.
צפה בקובץ המצורף 1026228
טוב..
איך אני מפעיל? באתר my.gov.il אין כרגע אפשרות כזאת ולקבל מענה אנושי בטלפון צריך הרבה זכויות..
למישהו יש פתרון אחר?

הההה

משתמש רשום
שלום יש למשהו את המספר שמתקשרים כדי להפעיל את התעודת הזהות?
תודה
ויש בעיה אם כבר 3 חודשים לא הפעלתי אותה.?

9119

משתמש חדש
תודה לכל הכותבים,
אכן לאחר טלטלות רבות קבלתי מענה במייל שהתעודה הופעלה...
לדעתי זו הדרך הכי פשוטה יחסית כדי לקבל את הדבר ה"נכסף" הזה שקוראים לו הפעלת ת"ז לפנות אליהם במייל שמופיע פה:
hhttps://www.gov.il/he/service/activ...card?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

ואני פונה מכאן למי שיכול להסיר את החרפה הזו, לפנות לחלונות הגבוהים.. מדובר בטירלול מייגע, מסע ארוך ומפרך, ניסיתי לעזור לבת שלי להפעיל את התעודה, ואז זה התחיל, הקישור הראשון הפנה אותי לרישום לאתרי ממשל, ושם צריך כמה אמצעי זיהוי, הבעיה שלא מציאותי כמעט שיהיה אותם לבחורה בסמינר. כדי להיות "אזרח סוג א" עם תעודת זהות חייב להיות לך אשראי על שמך, ואחרי שהנפקת את האשראי הנכסף, צריך גם לטוס לחו"ל, כי בלי זה לא תוכל להזדהות שהרי אתה חייב לענות על השאלה "מתי יצאת לאחרונה מהארץ", וחפירות על הדרכון שאין לך, כך בכל מיני שאלות משונות, ולמה אי אפשר לתת אופציה לענות שמעולם לא יצאתי מהארץ? האם זה לא אפשרות להזדהות? כאילו הם יודעים רק מי שיצא? ומענין שלא מחייבים כל אזרח להחזיק חיית מחמד רשומה במרשם האוכלסין כדי שאוכל לענות על השאלה איך קראתי לחיית המחמד הראשונה שלי...
אבל ככה זה כשבמשרדים שם יושבים אנשים שלא יודעים ממטר מה זה אזרח פשוט ורק מסבכים לו את החיים.
נשמח מאוד אם מישהו יכול לטפל בזה שכל בחור ישיבה / תלמידת סמינר יוכלו להירשם היכן שצריך בקלות ובמהירות.

תודה לכל הכותבים,
לדעתי זו הדרך הכי פשוטה יחסית כדי לקבל את הדבר ה"נכסף" הזה שקוראים לו הפעלת ת"ז לפנות אליהם במייל שמופיע פה:
hhttps://www.gov.il/he/service/activ...card?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

ואני פונה מכאן למי שיכול להסיר את החרפה הזו, לפנות לחלונות הגבוהים.. מדובר בטירלול מייגע, מסע ארוך ומפרך, ניסיתי לעזור לבת שלי להפעיל את התעודה, ואז זה התחיל, הקישור הראשון הפנה אותי לרישום לאתרי ממשל, ושם צריך כמה אמצעי זיהוי, הבעיה שלא מציאותי כמעט שיהיה אותם לבחורה בסמינר. כדי להיות "אזרח סוג א" עם תעודת זהות חייב להיות לך אשראי על שמך, ואחרי שהנפקת את האשראי הנכסף, צריך גם לטוס לחו"ל, כי בלי זה לא תוכל להזדהות שהרי אתה חייב לענות על השאלה "מתי יצאת לאחרונה מהארץ", וחפירות על הדרכון שאין לך, כך בכל מיני שאלות משונות, ולמה אי אפשר לתת אופציה לענות שמעולם לא יצאתי מהארץ? האם זה לא אפשרות להזדהות? כאילו הם יודעים רק מי שיצא? ומענין שלא מחייבים כל אזרח להחזיק חיית מחמד רשומה במרשם האוכלסין כדי שאוכל לענות על השאלה איך קראתי לחיית המחמד הראשונה שלי...
אבל ככה זה כשבמשרדים שם יושבים אנשים שלא יודעים ממטר מה זה אזרח פשוט ורק מסבכים לו את החיים.
נשמח מאוד אם מישהו יכול לטפל בזה שכל בחור ישיבה / תלמידת סמינר יוכלו להירשם היכן שצריך בקלות ובמהירות.
כשאני פונה במייל זה מצריך אותי לאיזור האישי ממשלתי וכדי להרשם אני צריך ת. ז. מופעל וזה פרדוקס שלא נגמר
יש אולי למישהו פתרון.

תמרלוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי לקח חודשים לנסות להפעיל בצורה דיגטלית וגם דרך הטלפון לא הלך,
פשוט הגעתי לסניף (בני ברק)
מקבלים בלי תור גם בזמנים עמוסים, אחרי דקה סיימנו.

לא צריך כבר להפעיל את התעודה...
תסתכלי הודעה מעל..
אני עשיתי ת. ז. לפני שנתיים וכרגע שבאתי להרשם לאיזור אישי ממשלתי הוא לא נתן לי עד שאפעיל את הת. ז.
וכדי להפעיל צריך להיות רשומים באיזור האישי וזה פרדוקס.
בסוף התקשרתי למשרד הפנים וחיכיתי שעה בטלפון ואח"כ ברגע הפעילו לי את הת. ז.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
אני עשיתי ת. ז. לפני שנתיים וכרגע שבאתי להרשם לאיזור אישי ממשלתי הוא לא נתן לי עד שאפעיל את הת. ז.
וכדי להפעיל צריך להיות רשומים באיזור האישי וזה פרדוקס.
בסוף התקשרתי למשרד הפנים וחיכיתי שעה בטלפון ואח"כ ברגע הפעילו לי את הת. ז.
א. התעודות שלא צריך להפעיל- זה תעודות זהות שהונפקו החל מחודש מאי
ב. זה לא פרדוקס- כל עוד התעודת זהות לא הופעלה- היא כאילו לא קיימת, לכן נרשמים עם התעודת זהות הישנה. (זה כתוב שם בפירוש)

י.הץ

משתמש פעיל
תודה לכל הכותבים,

אפשר גם להזדהות עם המספר פלאפון שרשום בקופ"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה