הפעלת תוסף על ידי קוד

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום לכולם, אני לא מתכנת (אז נא להתחשב ;)

בטעות כיביתי תוסף מסויים (plugin) בוורדפרס מה שגרם לאתר שלי להכנס ללופ של redirect עכשיו אני צריך להפעיל את התוסף הזה רק שאין לי גישה אפילו ל dashboard של וורדפרס כי גם הוא בלופ...

השאלה היא איך אני מפעיל את התוסף (plugin) דרך ה- c-panel על ידי קוד, ראיתי כל מיני תשובות בפורומים של תכנות אבל ללא הסברים, אודה למי שיענה תשובה להדיוט כמוני, ברוכים תהיו, חתימה טובה.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לך הסבר מעולה כאן:
https://wordpress.stackexchange.com/a/199810/16331

דרך אגב, יתכן שאם תכבה את כל התוספים זה יעזור. ואז תוכל להפעיל את מה שאתה רוצה.
לכבות את כל התוספים זה יותר קל. בשביל זה פשוט צריך למחוק לגמרי את הערך של המשבצת שעליה מדברים בתשובה שציינתי. או, לחילופין, אפשר לשנות את השמות של התיקיות של התוספים

נפתלי טל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לך הסבר מעולה כאן:
https://wordpress.stackexchange.com/a/199810/16331

דרך אגב, יתכן שאם תכבה את כל התוספים זה יעזור. ואז תוכל להפעיל את מה שאתה רוצה.
לכבות את כל התוספים זה יותר קל. בשביל זה פשוט צריך למחוק לגמרי את הערך של המשבצת שעליה מדברים בתשובה שציינתי. או, לחילופין, אפשר לשנות את השמות של התיקיות של התוספים

גם ברוך תהיה, בסוף הפתרון לא היה מהתוספים (למרות שזה קרה מיד כשכביתי תוסף מסויים), פשוט שיניתי את ה ssl מ flexible ל full והכל הסתדר, תודה רבה, שנה וחתימה טובה לכולנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה