הפעלה של תוכנת חיפוש כל כמה דקות..

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
אני מרימה עבור לקוח פרטי חיפוש כרטיסים פנויים באתר מסוים ומאוד מבוקש .
הוא רוצה לבדוק (כל 3 דק' ) היתכנות של כרטיסים מבוטלים או פנויים ברגע שמתקבלים כאלו .
בדקתי איך אפשר לבצע כזה דבר ובסוף אני מבצעת זאת כך :
אני מרימה ChromeDriver וע"י ChromeOptions הולכת ובעצם מדמה חיפשו ידני באתר (לא יכלתי לפנות לאתר עם webclient פשוט כיון שלוחצים בהתחלה על סוג הכרטיס המבוקש ואח"כ לוחצים על תאריכים מסוימים ובסוף כשאני מגיע לדף המבוקש הלינק מורכב גם מ token שפג כל חצי שעה ) ע"י dll של OpenQA.Selenium , ואחכ מחלצת את כל ה source של הדף המבוקש וממנו מחלצת מידע על כרטיסים פנויים .
זה בגדול , מקוה שהובנתי. הקוד של החיפוש כתוב ועובד מצוין . הבעיה שלי היא בהרצה שלו כל כמה דקות.
איך אני עכשיו מייצרת מעטפת לכל הסיפור הזה שתלך כל 3 דק' במשך כמה שעות נניח אפילו 12 שעות , בצורה שלא תתפוס את כל המשאב של המחשב. בהנחה שאין ללקוח מחשב סרבר שעליו אני יכולה להעלות לו את זה .
איך הכי נכון לייצר את זה ?
תודה על כל תשובה.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גם רציתי לעשות דבר כזה כאשר חיפשתי כרטיסים לחרמון השנה :)

לא הבנתי את הבעיה. באיזו שפה את כותבת?
בכל שפה יש סוג של setInterval או delay
אז מה הבעיה?
אם לא רוצים שהפרוצס ירוץ כל הזמן - למרות שאני לא רואה בזה בעיה - אז בכל מערכת הפעלה יש סוג של תזמון.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממש מגניב , ברגע שמוצא כרטיסים פנויים שולח מייל
במקרה שלי, שרציתי כרטיס לחרמון זה לא היה מספיק :)
כרטיסים מדי פעם התפנו אבל נחטפו תוך 2-5 שניות
(חלק מהזוכים המאושרים היו מוכרים את הכרטיסים במחיר כפול)

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
למה שזה יעלה מלא כסף? כולו להוסיף עוד כמה קליקים
אם לא שאת מתכוונת שיכול להיות באג בתוכנה, ואז זה באמת יעלה המון
זה היה בצחוק...
אבל,
הוא לא בקש את זה בשלב האפיון
ובשלב הפיתוח חשבתי להציע לו
צריכה להעריך קודם את זמן העבודה של זה - כי תפיסה של כרטיס באתר ההוא זה תהליך נוסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה