עזרה הפניית SMS

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אילת וייצמן

משתמש רשום
זו באמת בעיה. אבל סתם שאלה, האם זה קרה אחרי שעשית יציאה מהמייל? או סתם ביום בהיר?
הסיסמה הייתה שמורה במחשב,
המחשב נהרס ואין לי אפשרות להיכנס ממחשב אחר כי אין לי מושג מה הייתה הסיסמה.......
כשאני עושה שכחתי סיסמה שולח לי סמס למספר פלאפון, לא היה מוגדר כתובת ממיל לשחזור חשבון כך שלא נותן לי לעשות אופציות נוספות😥

יצחק שמש

משתמש רשום
ראיתי הרבה כותבים שעם סים של גולן מקבלים SMS לתומך כשר, היום כבר לא מקבלים גם מגולן רק לותיקים

יש עמדות מחשבים שיש בהם אפשרות לקבלת אסמס למייל הציבורי של החברה
בירושלים אני יודע שיש כזה דבר בעמדות 'חושב' (Tני לא בטוח שבכולם אבל באזור סאטמר ליד מאה שערים ודאי יש)

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש אפשרות לנייד את המספר לימות המשיח ולקבל את הסמס למייל או לראות את זה באתר
אני לא יודע אם זה יעזור למספר כשר

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני לא יודע אם זה יעזור למספר כשר
לפי מה שידוע לי מספר כשר חסום כיום בכל החברות ברמת המערכת מקבלת SMS

אגב, הרבה התלוננו שגוגל שולחת SMS רק למספרים מחו"ל ולא למספרים מהארץ "עקב הסכסוך הפלסטיני -ישראלי"

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה זה אומר לנייד את המספר לימות המשיח?
אפשר הסבר?
תודה
פשוט מאוד
כמו כל חברה אחרת שרוצים לנייד, למשל מסלקום להוט מובייל, כך גם אפשר לנייד לחברת ימות המשיח.
אחרי שיש מספר טוקמן או מספר רגיל שמקבל sms פותחים כאן מערכת חדשה בימות המשיח, מתקדמים לפי השלבים
ושם אמור להופיע אפשרות ניוד.
אחר כך אפשר להכנס לאתר של ימות המשיח להזדהות עם מספר הטלפון וסיסמה, ואפשר לראות שם את כל הסמסים שנשלחו או התקבלו.

אילת וייצמן

משתמש רשום
פשוט מאוד
כמו כל חברה אחרת שרוצים לנייד, למשל מסלקום להוט מובייל, כך גם אפשר לנייד לחברת ימות המשיח.
אחרי שיש מספר טוקמן או מספר רגיל שמקבל sms פותחים כאן מערכת חדשה בימות המשיח, מתקדמים לפי השלבים
ושם אמור להופיע אפשרות ניוד.
אחר כך אפשר להכנס לאתר של ימות המשיח להזדהות עם מספר הטלפון וסיסמה, ואפשר לראות שם את כל הסמסים שנשלחו או התקבלו.
זה עובד גם עם מספר כשר?

חסם לי המייל ושולח לי סמס לפלאפון הבנתי שאין דרך לקבל בפלאפון כשר
לי זה גם קרה לפני תקופה שהמייל נסגר, ניסיתי את כל הפתרונות האפשריים גם דרך ימות המשיח ולא עזר כלום,
עד שפניתי לטכנאי מחשבים שאחרי הרבה עבודה הוא הצליח ב"ה דרך הסיסמאות של המחשב,
אצלך אם המחשב נהרס לא יודעת האם זה יעזור אבל ממליצה לך לנסות

יצחק שמש

משתמש רשום
מאז שנחסם לי המייל וגם עכשיו כשנפתח לי כבר אני לא מקבל מיילים מפרוג, מישהו יודע מה פשר הדבר ומה אפשר לעשות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה