כללי הפיכת ממשק מעברית לאנגלית בפוטושופ

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי:
יש לי חבילה של אדובי(Adobe Design Premium CS3) בעברית, ז"א שכל התפריטים וכו' - בעברית.
כיצד אני הופך אותם לאנגלית?
מישהו יכול לעזור לי?
אשמח לקבל תשובה מהירה.
ערב טוב
.
.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קונה גרסה עם תפריטים באנגלית.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות תמיד לבחור אם התפריטים בעברית או באנגלית, רק היכן ואיך? מצטרפת לשאלתו של יוססיי

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הייתי אומר שזה קצת דחוף לי

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לדעתי זה עניין של התקנה - כשמתקינים את התוכנה בד"כ בוחרים את שפת התפריטים..

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ממש לא, חיפשתי בתוכנית ההתקנה מקום לשנות ולא מצאתי!!!!-(

פרילאנס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בCS4 יש אפשרות לעשות את זה דרך תפריט עריכה העדפות ממשק שפת ממשק אנגלית המזרח התיכון

באם זכרוני אינו מטעה אותי גם בCS3 יש את זה

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
רק להשיג תוכנה בגירסה אנגלית. שאלתי בקוויק סופט וזה מה שאמרו לי.

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זאת אומרת שאני צריך לקנות תוכנה חדשה?

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
או שאני אתקין תוכנה מגרסא קודמת, השאלה עם זה לא יפריע לי לכל החבילה...
מישהו יכול לעזור?

orli_dimri

משתמש פעיל
הייתי מציעה לך להתקשר לקוויקסופט 09-7760013/0.
שם יתנו לך תשובה מדוייקת ומקצועית.

יוססיי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אבל אין דרך סטאנדארטית לעשות זאת? בלי להכנס לכל הבלאגן?

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש חבילות שמותקנות עם הרבה שפות. החבילות הפרוצות שמתרוצצות ברשת הם חסרי כל התוספים, אם יש לך גירסה פרוצה (לא שמישהו אוהב להודות בכך) סביר להניח שתתמוך רק בשפה אחת.

אם אכן בבעלותך רישיון משתמש מאדובי, צור קשר עם קוויקסופט.

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא. סבתי תחיה.

מה מופרך כ"כ?

Graphic

משתמש צעיר
בחבילת ההתקנה של CS3 (המקורית, כמובן) יש 2 דיסקים DVD להתקנת החבילה: האחד באנגלית, והשני בעברית. הרבה פעמים זה לא מצוין בפרוש על הדיסק עצמו. פשוט תנסה להתקין את הדיסק השני.

שלמה

משתמש מקצוען
מפני קדושת המועד.

יש גרסת ME שהיא תומכת כיוון טקסט עברי.
ויש גרסת HB שהיא תומכת בשפת העברית.

פנו לקוויק סופט, הם הכתובת הנכונה והקלה לכל עניין השדרוגים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה