אינדיזיין הפיכת טקסט לצורה באינדיזיין

ברכי ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בוקר טוב!
יש לי עמוד עם הרבה כיתובים באנגלית בהרבה תיבות טקסט.
כששלחתי להדפסה במייל משום מה השתנו הפונטים לברירת מחדל, לא שמתי לב, וכך זה הודפס.
בPDF שאני סגרתי זה תקין, אבל כשאני בודקת במייל, אני רואה שהפונטים השתבשו.

בקיצור, מה אני יכולה לעשות לזה?
חשבתי על הפיכת הטקסט לאובג'קט, אבל השאלה היא אם אפשר לעשות את זה לעמוד שלם ולא כשעמודים על התיבה ממש.
זה המון עמודים, וזה יהיה מסובך מאוד ככה.
מישהו יכול לעזור לי?
אולי יש בחפש - החלף דרך?

תודה מראש.
זה ממש דחוף לי!

Design Studio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש אופציה בסגירה ל pdf לעשות את כל הטקסט כוקטורי אני לא ליד המחשב כדי לדעת בדיוק איפה זה נמצא אבל יש דרך כזאת בהחלט

ברכי ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יו, זה מאוד יעזור לי.
מישהו יודע איך?
דחוף ממש!

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L

ברכי ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל תודה.
השאלה היא אם אין דרך רק בסגירה של PDF שישבר לצורה,
כי אני לא רוצה להרוס את כל הקובץ באינדיזיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה