כללי העתקת מסך במקש במקלדת - היכן??

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
קניתי מקלדת חדשה יותר ואני לא מוצאת את הכפתור שבעבר היה כשלחצתי עליו והוא נתן לי אפשרות של העתקת המסך. האם זה קיים במקלדות החדשות?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
במקלדות החדשות הם מקצרים לפעמים וכותבים: PrtScn

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ניסיתי ללחוץ על המקש PRTSC GAME ולא נותן. ניסתי עם CTRL ו-ALT וגם לא. מה עוד יכול להיות?

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לא קיים לי כזה מקש. יש לי 12 מקשי פונקציה F1 - F12
מה עוד?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
איזוטופ מתכוון לזה שיש לפעמים מקש פונקציה שכשלוחצים עליו בתוספת מקשי הפונקציה התואמים לו מקבלים את הפקודה הרצויה.
אם הלחצן של צילום המסך מופיע אצלך בצבע מסויים חפשי מקש נוסף שיש בו רק את הצבע הזה והוא ככל הנראה מקש הפונקציה שלך ולחיצה עליו ועל מקש צילום המסך תביא לצילום מסך (ולחיצה עליו ועל כל אחד מהמקשים במקלדת הצבועים בצבע הזה תביא להקלדה או לפקודה של המקש הצבוע).

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
נכתב ע"י eden7115;376215:
איזוטופ מתכוון לזה שיש לפעמים מקש פונקציה שכשלוחצים עליו בתוספת מקשי הפונקציה התואמים לו מקבלים את הפקודה הרצויה.
אם הלחצן של צילום המסך מופיע אצלך בצבע מסויים חפשי מקש נוסף שיש בו רק את הצבע הזה והוא ככל הנראה מקש הפונקציה שלך ולחיצה עליו ועל מקש צילום המסך תביא לצילום מסך (ולחיצה עליו ועל כל אחד מהמקשים במקלדת הצבועים בצבע הזה תביא להקלדה או לפקודה של המקש הצבוע).

- אם הלחצן של צילום מסך...
זו בדיוק הבעיה. מה הלחצן הזה? אם הייתי יודעת לא הייתי צריכה לשאול כל זאת.
ולגבי אינדיזיין - אכן גם אצלי הוא מופיע אך כשאני לוחצת עליו ואח"כ עושה הדבק אין שום פעולה!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבת בעצמך לפני כן אז חשבתי שלא צריך לכתוב: PRTSC GAME
למיטב הבנתי במקלדת שלך המקש הזה אמור לבצע שתי פעולות:
1. צילום מסך.
2. פתיחת תפריט משחקים.
רוב הסיכויים שכל אחת מהמילים צבועה אצלך בצבע שונה ואת רק צריכה למצוא את מקש הפונקציה ש"מפעיל" כל אחת מהן.

לגבי ההערה האחרונה לגבי האינדיזיין - לא הנבנתי את קשרה ואת פשרה...

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
תודה עדן, אבל כל המקשים שלי שחורים:confused: מה עוד אפשר לעשות זה מתחיל להיות דחוף...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא דיברתי על צבע המקשים אלא על צבע הכתב - הרי האותיות על המקלדת הן לבנות, לא?! השאלה היא אם יש לך אותיות או מילים על חלק מהמקשים גם בצבעים אחרים או לא. אם לא יכולה להיות עוד אפשרות שראיתי פעם במקלדת אחת: יש מקש שיש עליו איזשהו מספר או אות בתוך ריבוע מסויים והוא משמש כמקש פונקציה לכל המילים שיש מסביבם את הריבוע הזה - פשוט צריך ללחוץ על שניהם יחד כדי ליצור את הפקודה.
מה עוד אפשר לעשות?
אפשר לכתוב את הדגם של המקלדת ונחפש תמונה שלה באינטרנט ואולי נוכל לעזור יותר...
זהו, עד כאן הרעיונות... :)
בהצלחה!

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אז שוב תודה, מכל הרעיונות בחרתי לכתוב את הדגם כי לא מצאתי שום דבר מהנ"ל
הדגם הוא: TEAC ואם תוכל לחפש אלפי תודות. אני חסומה.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תנסי לראות אם יש מקש fn בצד שמאל למטה, ואם כן - אם זה עוזר אם לוחצים עליו יחד עם המקש שדיברת עליו מקודם.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ייתכן ולמקש שמחליף בין הפונקציות קוראים F Lock או ריבוע שבתוכו האות F.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אף פעם לא ידעתי שמקלדות חדשות יכולות להיות כל כך מסובכות...
נשתדל לא לשפוך קפה על המקלדת...

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
נכתב ע"י אברהם;376304:
ייתכן ולמקש שמחליף בין הפונקציות קוראים F Lock או ריבוע שבתוכו האות F.
אכן, את המקש הזה יש לי אך לא עוזר. גם אם אני לוחצת עליו נדלקת נורה ירוקה אך לחיצה על לחצן העתקת מסך לא יוצרת מאומה. או שאולי זה משהו גדול מדי בשביל להעתיקו למסמך וורד (אם יש בכלל כזה דבר)

Eצוב

משתמש פעיל
תעשי התחל>כל התוכניות> עזרים> נגישות> לוח מקשים. ושם יש לך כפתור שנקרא psc
לפחות עד שתמצאי פיתרון

Eצוב

משתמש פעיל
תעשי התחל>כל התוכניות> עזרים> נגישות> לוח מקשים. ושם יש לך כפתור שנקרא psc
לפחות עד שתמצאי פיתרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה