העיתון של השכונה?

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו מכיר את המקומון הזה בירושלים?
"העיתון של השכונה"
איך זה? מה הרמה שלו? מסתכלים עליו?

מאד דחוף לי לדעת!
תודה :)

אריה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דוקא לאחרונה הוא מאד השתפץ
השאלה באיזה אזורים מחלקים אותו בירושלים.

אני גרה באזור הבוכרים ואני נהנת מאד מהעיתון.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
מחולק בכ20000 עותקים במרכז ירושלים: סנהדריה, סנהדריה מורחבת, גאולה מא"ש, מקור ברוך, ארזי הבירה, בעלז רמת אשכול שמואל הנביא בר אילן בוכרים.

sm05276

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י efrat1;1680258:
מחולק בכ20000 עותקים במרכז ירושלים: סנהדריה, סנהדריה מורחבת, גאולה מא"ש, מקור ברוך, ארזי הבירה, בעלז רמת אשכול שמואל הנביא בר אילן בוכרים.

תודה על המידע
את האמת? שעותקים לא כ"כ משכנע אותי.
השאלה כמה ממקבלי העותקים מעלים אותו הביתה - במקרה הטוב מאד / פותחים אותו ליד התיבה לשתי שניות ומשאירים שם - במקרה הטוב / משליכים אותו הישר לפח (בתקוה שלא לרצפה :cool:) במקרה הגרוע....

יוסף צבי

משתמש פעיל
נכתב ע"י sm05276;1680329:
תודה על המידע
את האמת? שעותקים לא כ"כ משכנע אותי.
השאלה כמה ממקבלי העותקים מעלים אותו הביתה - במקרה הטוב מאד / פותחים אותו ליד התיבה לשתי שניות ומשאירים שם - במקרה הטוב / משליכים אותו הישר לפח (בתקוה שלא לרצפה :cool:) במקרה הגרוע....
לדעתי מי זמעלה עיתון לבית, מעלה כל מיני עיתונים
ומי שלא מעלה לא מעלה כלום
ההבדל באיכות רק כמה זמן הוא משאיר את זה בבית או שזורק מיד לפח

עולם חסד

משתמש רשום
יחסית הוא מאלה שהציבור מעיין בהם. (העובדה שהוא "של השכונה" נותן איזה אפקט, אם כי לא ברמה שמרגישים מחוברים ממש איליו)

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מהעיתונים היחידים שנכנס למא"ש
מכיוון שזה עלון שכונתי עם פעילות המינהל הוא מעניין אנשים שקוראים על הדרך גם את הפרסומת

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בעיניי הוא פחות שווה מלעינין/תכלס

ושימי לב שאזורי החלוקה שלו אפילו לא כוללים את כל השוכנות במרכז העיר.

פרפר

משתמש מקצוען
אם הייתי צריכה את אזורי החלוקה האלו הייתי ללא ספק מפרסמת בעיתון של השכונה ולא בלעניין/תכלס. לא שווה לי רבע עמוד אי שם בעמוד 78 בלעניין. בעיתון של השכונה אני מקבלת הרבה יותר חשיפה בפחות מחיר. וכמו שכבר כתבו - באיזור מא"ש בית ישראל הוא ממש היחיד.

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מנסיון שלי, קהל היעד של מאה שערים קורא, ונחשף דוקא לעיתון הזה.
פירסמתי שם מכירות כמה פעמים וההענות של קהל לקוחות מסוים היה דוקא מהעיתון של השכונה

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אני פרסמתי בו לקוח שלי, כמה מודעות של רבע וב"ה ראינו תוצאות חיוביות. כמובן שתלוי מה את מפרסמת, איך את מפרסמת ואם זה מתאים לקהל היעד.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו מפרסמים שם בתור מינהל קהילתי באופן קבוע כל שבועיים. ההיענות מאוד משמעותית והחשיפה טובה. הפרסומים שלנו לבד הם סיבה לתושבים להעלות את העיתון הביתה.
אבל זה מגיע רק לחלק מהשכונות בירושלים וזה שיקול שצריך לקחת בחשבון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה