העברת נתונים ותוכנות למחשב חדש

ב. בן חיים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
איך אני מעביר את כל תוכן דיסק D ו- C כולל משתמשים כולל תוכנות כולל שולחן העבודה
בצורה הפשוטה והברורה ביותר

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
איך אני מעביר את כל תוכן דיסק D ו- C כולל משתמשים כולל תוכנות כולל שולחן העבודה
בצורה הפשוטה והברורה ביותר
כדאי שתפרט יותר את הסיטואציה. כדי שנוכל לעזור יותר. (לדוג': אפשר גם להעביר פיזית אם זה רלוונטי)

ב. בן חיים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
כדאי שתפרט יותר את הסיטואציה. כדי שנוכל לעזור יותר. (לדוג': אפשר גם להעביר פיזית אם זה רלוונטי)
אני רוצה להעביר את כל החומר שיש במחשב הישן שלי, למחשב חדש, שיהיה באותו סדר שהשולחן העבודה והתוכנות יהיו על שולחן העבודה כמו במחשב הישן, להעביר את הנתנונים הסיסמאות הסימניות וכו'.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
אם מדובר ב2 כוננים נפרדים. לכונן C (עם מערכת ההפעלה והתוכנות) הייתי ממליץ לעשות תמונת מערכת ואת כונן D או להעביר פיזית (אם יש לך מקום בשבילו במחשב השני) או הדרך הרגילה של העתק - הדבק...
לא פירטת כל כך... נייח ? נייד ? סוגי כוננים ? מפסיק להשתמש במחשב הישן ? לא מפסיק ?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
נניח ויש לך מקום במחשב הנייד לעוד כונן והכונן הישן לא נופל ברמה שלו מהכונן שבמחשב החדש אז אתה יכו להעביר פיזית את הכונן מהמחשב הישן לחדש, לחסוך את כל הבלאגן ולקבל עוד אחסון מהמחשב שכבר קנית או אפילו סתם להחליף את הכוננים השאלה הגדולה היא באיזה כוננים מדובר בשני המחשבים באלו.
תמונת מערכת זה סוג של קובץ גיבוי לכל הכונן מערכת (C) שאתה מגבה את כל הכונן שלך לכונן חיצוני כלשהו ואחר כך מתקין מתוכו את כל הקובץ גיבוי למחשב אחר. יש הרבה מדריכים ברשת איך עושים את זה, אם נדע יותר פרטים נוכל למצוא את הדרך הנכונה והמהירה ביותר. אולי שים כאן שמות של הדגמים (החדש והישן) ונוכל לבדוק.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא ממליץ להשתמש בבדיסקים ישנים במחשב חדש.
הרי מערכת הפעלה כנראה תתוקן מחדש מותאמת לחומרה החדשה...

מה נשאר?
החומר נכון? אפשר או ע"י דיסק קשיח חיצוני בעתק הדבר של כל תיקיות הפרופיל שזה אומר מעתיקים את שולחן העבודה מסמכים וכו ומדביקים במחשב החדש באותו מקום.

או אם יש ראוטר במהירות גיגה ברשת הפנימית
אפשר לעשות שיתוף ולהעתיק מאחד לשני
עדיף כמובן ע"י חיבור כבל ולא wi-fi

משש1

משתמש חדש
שלום,
יש לי תקלה, המחשב הנייד הישן שלי לא מזהה חיבורי USB מכל סוג. (כנראה תוצאה של קורוזיה)
קניתי מחשב נייד חדש, ועכשיו רוצה להעביר את החומר, אבל לא יכולה להכניס הארד דיסק כי אין חיבורי USB.
מה אתם מציעים לעשות?

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום,
יש לי תקלה, המחשב הנייד הישן שלי לא מזהה חיבורי USB מכל סוג. (כנראה תוצאה של קורוזיה)
קניתי מחשב נייד חדש, ועכשיו רוצה להעביר את החומר, אבל לא יכולה להכניס הארד דיסק כי אין חיבורי USB.
מה אתם מציעים לעשות?
מסתבר שהדיסק קשיח הישן הוא SATAIII ולא הכרטיסים הקטנים והדקים. אם אכן, צריך לקנות מארז של דיסק פנימי, עם חיבור USB ולהכניס לתוכו את הדיסק של הישן, לחבר לחדש ולהעביר.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
וישנם עוד דרכים.
להכניס את הדיסק הישן לתוך המחשב החדש, בדר"כ יש מקום לדיסק נוסף.
או להעלות לדרייב את החומר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה