רכבים העברת ביטוח לרכב חדש

האמיתית

משתמש רשום
שלום אני קניתי רכב ובבעלותי רכב אחר עם ביטוח בתוקף וכעת אני רוצה לההעביר את הביטוח לרכב החדש, פניתי לסוכנות ביטוח אמרו לי שהם לא מאתרים את הרכב במאגר
שלחתי להם רישיון רכב בתוקף ששם כתוב קוד דגם ואז הם אמרו לי שהקוד לא תקין הפנו אותי גם ללוי יצחק וגם שם לא עזרו לי ובכלל הרכב לא מופיע באפליקציה שלהם.
כל יום אני מתקשר לסוכנות והם אומרים שהם מנסים ומשהו לא תקין, היום אמרו לי תבדוק מול משרד התחבורה שהרכב לא חסום
ובדקתי ואמרו לי שהכל טוב ואין חוב והרישיון בתוקף מעניין...

אוסיף עוד פרט חשוב שאתמול העברתי את הטסט במכון לאחר שהבעלים הקודמים לא העבירו כמה שנים
השאלה אם יש למישהו מושג האם לכן אולי עדיין הרכב לא מופיע להם וכותב להם שהקוד דגם לא תקין.
הענין שמבחינת משרד התחבורה הכל מעודכן ואין שום חסימה וחוב על הרכב וכן טסט בתוקף והאמת גם בדקתי בעוד אפליקציות של פרטי רכב ובחלקם מופיע הרכב ובחלקם לא מופיע...
אם מישהו יודע פרטים בענין האם יכול להיות שצריך לחכות כמה ימים שהתעדכן הטסט ?? והאם זה סיבה שהרכב לא יהיה במאגר??

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אוסיף עוד פרט חשוב שאתמול העברתי את הטסט במכון לאחר שהבעלים הקודמים לא העבירו כמה שנים
זאת הסיבה.
פשוט וקל.
לוקח זמן עד שהכל מתעדכן.
תמתיני כמה ימים, והכל יבוא על מקומו בשלום.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
זה לא אמור לעכב ביטוח.
שולחים רישיון בתוקף וחברת הביטוח מאשרת.
אם הרכב לא נקלט עדיין במערכות יתכן באמת שלסוכנות אין הרשאה לאשר את הביטוח.
אבל החברה יכולה. בכפוף לרישיון בתוקף כולל טסט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה