דרוש מידע הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

מליון!

משתמש פעיל
רציתי לברר אם פה יודעת,-
אם אני מטופלת במכשיר וקטוס- נחשב מכשיר טוב מאוד לא?!
האם זה משמעותי לאיזה מכון אני הולכת???
מבחינת תוצאות?
יש עוד פרמטרים שאמורים לקחת בחשבון?.
אודה לעזרתכן.

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
רציתי לברר אם פה יודעת,-
מבחינת תוצאות?
אודה לעזרתכן.
יש כבר אשכול ארוך מאד על הסרת שיער, למה פתחת חדש???

מליון!

משתמש פעיל
יש כבר אשכול ארוך מאד על הסרת שיער, למה פתחת חדש???
לא מצאתי מידע על שאלתי,
והאשכול נעול.
יש למישהי מענה לשאלתי?
רציתי לברר אם פה יודעת,-
מבחינת תוצאות?
אודה לעזרתכן.

שרה מביתר

משתמש צעיר
אנסה לעזור.
אני עשיתי 10 טיפולים על קנדלה- מכרו לי שזה טוב, תכלס, הוא רק מדלל ולא מוריד סופי.
וקטוס- 3 אחיותי שילמו על 10 טיפולים במקום מאד טוב ויקר, ונהנות מאד כי המטפלות שם מאד יסודיות.
אני אחרי ה10 טיפולים בהנ"ל הלכתי לקווין בי ב3000 ש"ח לכל החיים ומאד מרוצה- נכון ששם פחות יסודיים, אז אלך קצת יותר פעמים אבל זה שווה את המחיר. (לאחיותי עושים טיפול 4 אזורים שעה ורבע, ולי חצי שעה...) במהלך הטיפול את יכולה לומר לה "תעברי על האזור הזה שוב" אז זה בסדר. אני ממליצה עליהם מאד! שילמתי כמעט חצי מאחיותי, וזה לכל החיים! אני אחרי 3 טיפולים מהוקטוס,(לאחר ה10 הקודמים...) וכמעט אין לי שיער!

מליון!

משתמש פעיל
אנסה לעזור.
אני עשיתי 10 טיפולים על קנדלה- מכרו לי שזה טוב, תכלס, הוא רק מדלל ולא מוריד סופי.
וקטוס- 3 אחיותי שילמו על 10 טיפולים במקום מאד טוב ויקר, ונהנות מאד כי המטפלות שם מאד יסודיות.
אני אחרי ה10 טיפולים בהנ"ל הלכתי לקווין בי ב3000 ש"ח לכל החיים ומאד מרוצה- נכון ששם פחות יסודיים, אז אלך קצת יותר פעמים אבל זה שווה את המחיר. (לאחיותי עושים טיפול 4 אזורים שעה ורבע, ולי חצי שעה...) במהלך הטיפול את יכולה לומר לה "תעברי על האזור הזה שוב" אז זה בסדר. אני ממליצה עליהם מאד! שילמתי כמעט חצי מאחיותי, וזה לכל החיים! אני אחרי 3 טיפולים מהוקטוס,(לאחר ה10 הקודמים...) וכמעט אין לי שיער!
תודה!!!
עזרת לי מאוד.
גם אני התחלתי טיפול בקווין בי במחיר מוזל מאוד.
ולכן שאלתי האם יש הבדל משמעותי בתוצאות וכו' כשזה כ"כ זול, אם משתמשים באותו מכשיר.
מקווה לתוצאות מהירות.

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אנסה לעזור.
קנדלה נחשב ללא טוב?
איזה מכשיר הכי טוב?

so!!

משתמש פעיל
@שרה מביתר
וקטוס יותר טוב מקנדלה?
אני אחרי 10 טיפולים בקנדלה ויחסית מרוצה
האם שווה לעשות את 2 הטיפולים הנותרים בוקטוס?

מישמשית

משתמש מקצוען
קווין בי לא כ"כ מוזל...........
אף אחת לא שמה לב אבל את העוקץ הם מכניסים בחוזה
יש שם סעיף שקובע שבכל שנה קלנדרית יהיה (ליתר דיוק תהא החברה רשאית לגבות.....) תשלום נוסף של 500 ש"ח
עבור דמי ניהול.........
תעשו חישוב כמה טיפולים מספיקים בשנה......
במידה ויש הריון \הנקה
כך שהללא הגבלה במשך 3 שנים מגיע בתוספת של 1500 ש"ח

Rivki.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קווין בי לא כ"כ מוזל...........
אף אחת לא שמה לב אבל את העוקץ הם מכניסים בחוזה
יש שם סעיף שקובע שבכל שנה קלנדרית יהיה (ליתר דיוק תהא החברה רשאית לגבות.....) תשלום נוסף של 500 ש"ח
עבור דמי ניהול.........
תעשו חישוב כמה טיפולים מספיקים בשנה......
במידה ויש הריון \הנקה
כך שהללא הגבלה במשך 3 שנים מגיע בתוספת של 1500 ש"ח
בהמשך למה שכתבת -
באמת המחיר נשמע לי הזוי
איך זה כזה זול..
הם באמת טובים?

מישמשית

משתמש מקצוען
בהמשך למה שכתבת -
באמת המחיר נשמע לי הזוי
איך זה כזה זול..
הם באמת טובים?
אחרי שרואים את הסעיף הנ"ל זה קצת יותר מובן
בסך הכל רשת שמושכת הרבה יותר לקוחות ולא מישהי פרטית כך שהרווחים מספיקים בסדר גודל שכזה...
המטפלות הם מתמחות (לא מידיעה) שמקבלות לפי שעה
וכך הקונספט עובד ומרוויח טוב לבעלי המקום
רק צריך תפילות שהכל ידפוק וימשיך ולא יקלע לסחרחורות מה שבוודאי ישפיע על העסק

ספיידרמן

משתמש מקצוען
אוקי, אז יש הרבה תאוריות למה קווין בי לוקחים זול.
בררתי המון, ואין שם שום עוקץ,
ושווה להם לעשות מחיר מוזל כדי להרוויח המון לקוחות-מה שאכן קורה...
צדקה
ממליצה מאד!
מכשיר וקטוס מעולה, ממליצה מאד, אפילו לטיפולים אחרונים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה