מידע שימושי הסרת שומה

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני יודעת שכבר היו אשכולות בנושא, בכולופן אשמח מאד לשמוע
האם מישהי התנסתה בהסרת נקודת חן או שומה אצל רופא/ה מירושלים?

אני צריכה עבור 2 בנותי , לאחת מהן זה בפנים
חשוב לי שישאיר כמה שפחות צלקת
תודה מראש

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הרופאת-עור המליצה על ד"ר מיכאל איציקסטון
משום מה יש לי תחושה שהיה לה 'אינטרס' להמליץ דווקא עליו...

האם אכן מישהו עשה אצלו, ונהנה?

saralevi

משתמש חדש
הרופאת עור שלי הביאה לי שם של רופא שהיא ממליצה עליו אבל תבררי אם הוא באמת טוב
קוראים לו דוד פריד(שם המשפחה לא רשום לי ברור) המרפאה שלו בירושלים בדיסקין 60 והמספר שלו 02-5635673

פרפר עריכת

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לאחר בירור מקיף על פלסטיקאי, המליצו לי על מיכאל איזיקסוון.

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מישהו התנסה אצל ד"ר אייזיקסון???
אגב,
לא הצלחתי להבין איך הפרוצדורה
בבקשה מי שעבר/ה את זה אשמח להסבר
כרגע ש לי הפניה מהרופאת עור להוציא שומה היא המליצה לי על פלסטיקאי, האם פלסטיקאי עושה זאת?
איפוא?
כמה עולה?
זה מצריך אשפוז?
הנושא הזה חדש לי אשמח למידע

שירי א

משתמש רשום
באותו עניין -
הפנו אותי לאסותא בת"א.
האם יש שם רופאים טובים?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קוראים לזה כירוג פלסטי,
זה לא מצריך בכלל אישפוז, נעשה בקליניקה של הרופא בתור רגיל, זריקת הרדמה מקומית+5 דקות חיתוך ותפר קטנטן והולכים הבייתה.
אם התפרים לא נמסים- צריך לחזור להוריד.
זה הכל, פשוט מאוד וקל.

לגבי מחיר - עד כמה שידוע לי אם זה הפניה מרופאת עור משמע זה רפואי והקופה משתתפת.

אני מכירה את ד"ר ביאנקה רוזנברג מקבלת במשגב לדך, נחשבת לכירוגית פלסטית גדולה מאוד!

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שירי א;1811957:
באותו עניין -
הפנו אותי לאסותא בת"א.
האם יש שם רופאים טובים?

את בטח חברת קופת חולים מכבי- שאסותא שייך לה ולכן הם מפנים לשם.

בגדול אסותא נחשב לבית חולים פרטי ומקצועי מאוד!
אבל תבררי איזה רופאי כירוג פלסטי יש שם, ואז תוכלי לברר על הרופא עצמו.

אבי דן

משתמש צעיר
אם את במכבי, יש לך את ד"ר קפלן ברוך
הוא מקבל בפתח תקוה רחוב הסיבים הוא מאוד מוצלח ונותן תחושה טובה
ויעוץ רפואי המליץ לי עליו
זה המספר שלו 03-9192020
בהצלחה

r2259

משתמש רשום
אם את במכבי, יש לך את ד"ר קפלן ברוך
הוא מקבל בפתח תקוה רחוב הסיבים הוא מאוד מוצלח ונותן תחושה טובה
ויעוץ רפואי המליץ לי עליו
זה המספר שלו 03-9192020
בהצלחה
איך הוא מסיר ? נשאר כתם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה